• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

to było do przewidzenia, koteria związkowa ze skarbówki w komitywie z mf przeciwko funkcjonariuszom.
zaplanowana gra ale chyba nie do końca rządzący zdają sobie sprawę ze skutków ...
dajmy sobie spokój z kolegami ze skarbowości, oni wykorzystują stary układ tzw. solidarności :mad:

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Panie Slawku... Mysle, zo to wola wszystkich, a przynajmniej wiekszosci: ZADAMY DODATKOWO ODWOLANIA MARIANA BANASIA!!!
Kolezanki i Koledzy prosze mnie ewentualnie poprawic, lub skrytykowac.
Pozdrawiam chory funkcjonariusz...
 
Też mi jest wstyd za skarbówkę. Chcę jednak powiedzieć, że te duże skarbówkowe związki już dawno są skompromitowane i tak naprawdę nie da się ich utożsamiać z całym środowiskiem. Jest to swego rodzaju towarzystwo wzajemnej adoracji. Wiemy że są żółte. Wiele osób popiera działania celnicy.pl bo widzą, że jest to jedyna realna siła związkowa. Dziś słyszałem wiele takich komentarzy. Draństwo, że tak tanio nas sprzedali.
 
Sławek, granica czeka na jednoznaczny sygnał o wynikach rozmów. Atmosfera bliska wrzenia, część ludzi już chce chorować, reszta czeka na sygnał od ciebie. Nie bój się, jesteśmy z Tobą, daj znać a w ciągu 2 dni granica w całości stoi....Teraz albo nigdy. tym bardziej , że rząd nie może sobie pozwolić w tej sytuacji na zablokowanie granic.
 
Nie mam nic do stracenia!
Nie dam sie zeszmacic, bez wzgledu na final... Godnosci barmaniarze mi nie odebrali...
Mam nadal szacunek... do siebie...
 
Serdeczne podziękowania dla Ciebie Sławku za cały twój trud i wysiłek.

Teraz my musimy się trochę potrudzić.

Chyba już nikt nie ma wątpliwości że brak zdecydowanej reakcji z naszej strony oznacza akceptacje porozumienia.
 
Back
Do góry