• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Większość skarbowców to ludzie bojaźliwi/konformiści
Większość skarbowców to kobiety. A kobiety wiadomo.....
Wie pan, ja jestem kobietą. Ja sobie wyobrażam, co ja bym zrobiła, gdyby na ulicy na-gle pokazał się człowiek, który nagle wymachuje jakimś ostrym narzędziem albo trzymał w ręku pistolet. Pierwsza moja myśl: tam za moimi plecami jest mój dom i tam są moje dzieci. Więc wpadam do domu i zamykam drzwi, i opiekuję się własnymi dziećmi. Co w takiej sytuacji zrobiłby mężczyzna? Pewnie pomyślałby: „Nie mam nawet porządnego kija w ręku, ale jak to, ja nie stanę, nie będę się tu z nim tłukł tylko dlatego, że on tu się odważył przyjść i grozić mojej rodzinie?”. Więc odpowiem jedno: Polska powinna zachowywać się jak polska rozsądna kobieta. Nasze bezpieczeństwo, nasz kraj, nasz dom, nasze dzieci są najważniejsze
"Jestem kobietą czyli głębia Ewy Kopacz"
https://wpolityce.pl/polityka/214509-jestem-kobieta-czyli-glebia-ewy-kopacz


A reszta środowiska spokojnie zasiądzie w foteli z chipsami i poogląda akcję w TV.
W TV?
A nie w TVN?
 
Zapytałem dzisiaj w związkach czy uczestniczyli w spotkaniu o którym mowa powyżej. W odpowiedzi usłyszałem, że nie, z uwagi na zbyt późne otrzymanie zaproszenia do udziału ( poniedziałek 5 listopada ). Nie jestem w stanie zweryfikować tej informacji ale jeżeli to prawda, to chyba nie do końca wina tkwi po "skarbowej" stronie.
30.10.2018r. Mogę podesłać mms cobyś pokazał wprowadzającym w błąd. Odezwij się do mnie smsem to zrobię fotkę i odeślę.
 
Czyli przyglądamy się ..........

P.S.
Właśnie się pochorowałam


Like.png Ktoś następny ??

ps
Dwoje, to trochę za mało ...

 
Olej politykę i działaj, nie troluj lewaku:)

Musimy przyłączyć się do protestu policjantów. W tym nasza szansa. Media są dzisiaj zainteresowane protestem, a nie tak jak było w przypadku, gdy działaliśmy sami. Mam już dość hołoty, i ich beznadziejnej retoryki. Mimo totalnej porażki w wyborach samorządowych, ogłaszają sukces. Ja i moja rodzina głosowaliśmy przeciwko pisuarom, a za rok przegrają z kretesem. Ja sam prywatnie i służbowo działam, by za każdym razem ich idea przepadła na korzyść podmiotu.

Gościu po co mieszasz do tego politykę, w dodatku bzdury wypisujesz o porażce PIS w wyborach samorządowych; TRZEBA IŚĆ NA L4 I OGŁOSIĆ,
ZROBIĆ STRAJK WŁOSKI NA OSTATNIEJ GRANICY JAKA NAM ZOSTAŁA CZYLI NA WSCHODZIE-bez tego nic nie będzie - NIESTETY
 
Ja na wolnym, ale nie chory. W razie czego nie odbieram telefonu. Podobno w Warszawie jest tylko kilka patroli policji plus kilka zespołów interwencyjnych na całe miasto. Informacja od kolegi policjanta, brak możliwości weryfikacji.
 
Ostatnia edycja:
marzy się powtórka z rozrywki. ale czy chętni się znajdą? chociaż, kto wie? przecież drugiej pseudoreformy już nie będą w sanie wymyślić. sławka też drugi raz nie zwolnią :D.
 
Ale info!
Brudziński zaprosił przedstawiciele WSZYSTKICH ZZ mundurowych.
NASI TAM SĄ????


Dzisiaj jest spotkanie w MSWiA o godz. 11:00. Minister przyjmuje tylko ZZ podległe pod Jego resort.

Chyba że coś się zmieniło, ale raczej nie ma warunków aby minister MSWiA miał co uzgadniać z zz innych resortów.
 
Pięknie się będziemy czuli jak policjanci wywalczą podwyżki a my zostaniemy jak zwykle z niczym. Nie wykorzystujemy naszej szansy podpięcia się pod protest policji. Wygląda na to, że jesteśmy mundurówką ale tylko od dostarczania pieniędzy budżetowi..
 
Policjanci pokazują, że mają jaja i wiedzą jak maja pokazać swoją siłę. Dzisiaj dołączyli strażacy, jutro służba więzienna ma się przyłączyć, a celnicy? Chcecie żeby inne służby stawały za nami murem? To pokażcie solidarność.
Tylko proszę, jeśli to ma wyglądać tak, że znów będzie wychodzenie przed urzędy na 5 min czy 5 też przyklejanie papierowych flag na okna to od razu darujcie sobie.
Ps pamiętajcie, że na granicach w ruchu towarowym największy ruch jest z końcem roku.
 
Masz absolutną rację rambobambo. Pamiętajmy, że nie obecni nie maja racji. Jeśli nie pokażemy teraz , że również my należymy do służb mundurowych to nikt nie będzie o nas walczyć. Mam wrażenie , że nasz ZZ śpi przegapiając szansę wywalczenia nie tylko podwyżek , ale również zrównania przywilejów emerytalnych. Obudźmy się w końcu!! Ja jutro odwiedzam mojego lekarza. Jakoś słabo się czuję...
 
Gościu po co mieszasz do tego politykę, w dodatku bzdury wypisujesz o porażce PIS w wyborach samorządowych; TRZEBA IŚĆ NA L4 I OGŁOSIĆ,
ZROBIĆ STRAJK WŁOSKI NA OSTATNIEJ GRANICY JAKA NAM ZOSTAŁA CZYLI NA WSCHODZIE-bez tego nic nie będzie - NIESTETY

Dlatego, że polityka, jak najbardziej jest w to wmieszana.
 
Ostatnia edycja:
Masz absolutną rację rambobambo. Pamiętajmy, że nie obecni nie maja racji. Jeśli nie pokażemy teraz , że również my należymy do służb mundurowych to nikt nie będzie o nas walczyć. Mam wrażenie , że nasz ZZ śpi przegapiając szansę wywalczenia nie tylko podwyżek , ale również zrównania przywilejów emerytalnych. Obudźmy się w końcu!! Ja jutro odwiedzam mojego lekarza. Jakoś słabo się czuję...



No ... Widzę, że w końcu zaczęło docierać ...

 
Back
Do góry