• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Mam nadzieję, że Nasz związek czuwa. @slawomir.siwy
 
Chyba należy wrócić do tematu modernizacji

"... - stwierdził Kościński. Dodał również, że gdyby premier przyszedł do niego z taką propozycją, to nie robiłby w tej kwestii problemów. - Zrobiłbym wszystko, co mogę, aby spełnić taką prośbę - zaznaczył."
Tym bardziej że nie mówimy o kilku milionach odbiorców ale raptem już na ten moment może o 8 czy nawet 6 tysiącach funkcjonariuszy.
Hmmm ...
Zapomnij !! Chcesz być zjedzony na surowo ?!
👮‍♂️🕵️‍♂️ 🫂
(KAS = SC-S + SC) ...
 

Chyba należy wrócić do tematu modernizacji

"... - stwierdził Kościński. Dodał również, że gdyby premier przyszedł do niego z taką propozycją, to nie robiłby w tej kwestii problemów. - Zrobiłbym wszystko, co mogę, aby spełnić taką prośbę - zaznaczył."
Tym bardziej że nie mówimy o kilku milionach odbiorców ale raptem już na ten moment może o 8 czy nawet 6 tysiącach funkcjonariuszy.
No i z każdym rokiem jest ich mniej...zdrowia i wytrwałości tym walczącym nadal ( tym co zrezygnowali głównie zdrowia). (y)
 
Cat czemu ma być zjedzony na surowo?
Podkomisja ma zajmować się służbami podległymi MSW, jak zwykle zapomniano o SCS i SW. Zgadzam się z przedmówcami że warto zainteresować się tematem. Analogiczna sytuacja była ze szczepieniami, też początkowo zapomniano o SCS, ale nasz związek potrafił skutecznie rozegrać sytuację i znaleźliśmy się na liście z innymi mundurowymi. Tylko będąc w koszyku z innymi formacjami mundurowymi możemy coś zyskać, bo występując razem ze skarbowcami nasze szanse są raczej marne.
To nie jest tak że tym wpisem sugeruje że cywilom podwyżki się nie należą, wręcz przeciwnie, i jestem przekonany że jeżeli będą możliwości zz celnicy na pewno będzie o nie zabiegał. Ale dlaczego podwyżki dla funkcjonariuszy mają być uzależnione od podwyżek dla cywili i odwrotnie.
 
Cat czemu ma być zjedzony na surowo?
Podkomisja ma zajmować się służbami podległymi MSW, jak zwykle zapomniano o SCS i SW. Zgadzam się z przedmówcami że warto zainteresować się tematem. Analogiczna sytuacja była ze szczepieniami, też początkowo zapomniano o SCS, ale nasz związek potrafił skutecznie rozegrać sytuację i znaleźliśmy się na liście z innymi mundurowymi. Tylko będąc w koszyku z innymi formacjami mundurowymi możemy coś zyskać, bo występując razem ze skarbowcami nasze szanse są raczej marne.
To nie jest tak że tym wpisem sugeruje że cywilom podwyżki się nie należą, wręcz przeciwnie, i jestem przekonany że jeżeli będą możliwości zz celnicy na pewno będzie o nie zabiegał. Ale dlaczego podwyżki dla funkcjonariuszy mają być uzależnione od podwyżek dla cywili i odwrotnie.
Ech Krzysiu, Krzysiu ...
Pomyśl trochę! Równanie KAS=SCS+SC naprawdę nic ci nie mówi? Cokolwiek by nie mieli zyskać celnicy, jest grupa (bardzo głośna), która nie potrafiąc pojąć oczywistych różnic między sobą, a nauczycielami, lekarzami, sprzedawcami, policjantami, górnikami i wieloma innymi, tym bardziej nie dopuści do takiej "niesprawiedliwości", by ktoś z "tej samej" co oni organizacji, w dodatku przecież z "tym samym" pracodawcą, mógł mieć lepiej! Prędzej zgodzą się na swoją stratę, byleby tylko ogłosić "sukces" w postaci "wyrównania" jakichś korzyści. Nieistotne, że będzie to "równanie" w dół!!!!
 
koń - stary po pierwsze to nie identyfikuje z czymś określanym jako kas, a po drugie nie rozumiem tego równania, bo dla mnie to nielogiczne i tyle.
Wiesz nie interesuje mnie specjalnie co znany wszystkim zz S wymyśli, był już serwowany hit pod hasłem że służba i praca to w zasadzie to samo, spodziewam się że pójdą dalej i stwierdzą że urzędnik robi w zasadzie to samo co astronauta, kabaret co poradzisz.
 
Ostatnia edycja:
koń - stary po pierwsze to nie identyfikuje z czymś określanym jako kas, a po drugie nie rozumiem tego równania, bo dla mnie to nielogiczne i tyle.
Wiesz nie interesuje mnie specjalnie co znany wszystkim zz S wymyśli, był już serwowany hit pod hasłem że służba i praca to w zasadzie to samo, spodziewam się że pójdą dalej i stwierdzą że urzędnik robi w zasadzie to samo co astronauta, kabaret co poradzisz.
A co tu w tym równaniu nie rozumieć?
(KAS = SC-S + SC) Krajowa Administracja Skarbowa=Służba Celno-Skarbowa+ Służba Celna

Spokojnych i zdrowych Świąt!
 
A co tu w tym równaniu nie rozumieć?
(KAS = SC-S + SC) Krajowa Administracja Skarbowa=Służba Celno-Skarbowa+ Służba Celna

Spokojnych i zdrowych Świąt!
Matematycznie czy logicznie? Prawdą jest, że 7=6+1 ? Jeżeli busem może jechać 7 osób, to ilu jest pasażerów ?:unsure::coffee:
Mokrego i mocnego Drugiego Dnia Świąt (y)
 
Matematycznie czy logicznie? Prawdą jest, że 7=6+1 ? Jeżeli busem może jechać 7 osób, to ilu jest pasażerów ?:unsure::coffee:
Mokrego i mocnego Drugiego Dnia Świąt (y)
Logicznie czy matematycznie?! Czemu nie statystycznie lub średnio? Albo technicznie bądź fizycznie?
Czy może teoretycznie bądź praktycznie ?!

Jeśli w poglądowej grupie 100 osób jest 5 grabarzy, to ilu "klientów" może mieć grabarz?
 
Logicznie czy matematycznie?! Czemu nie statystycznie lub średnio? Albo technicznie bądź fizycznie?
Czy może teoretycznie bądź praktycznie ?!

Jeśli w poglądowej grupie 100 osób jest 5 grabarzy, to ilu "klientów" może mieć grabarz?
Dyngusowo, tak dla uruchomienia niektórych komórek;):coffee:
p.s. Jednocześnie ? Jeżeli przeżyje trwanie KAS:unsure: (tąpnięcie, z wybuchem to byłaby przesada) to 99:sleep:
Twoja kolej na próbę odpowiedzi. (y)
 
Ostatnia edycja:
Logicznie czy matematycznie?! Czemu nie statystycznie lub średnio? Albo technicznie bądź fizycznie?
Czy może teoretycznie bądź praktycznie ?!

Jeśli w poglądowej grupie 100 osób jest 5 grabarzy, to ilu "klientów" może mieć grabarz?
Taaaaaaa....statystycznie?średnio?:unsure::unsure::unsure:
Jedna puszcza się 10 razy w miesiącu a druga wcale, ale obie w miesiącu średnio 5 razy :sneaky:😉😉😉
 
Back
Do góry