• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

1589037986750.png
 
Świętokrzyskie i Podkarpackie jak sami o sobie mówią Polska B :oops:
Potwierdziło się
 
Nie usprawiedliwiam Podkarpacia, choć na tak dobry wynik nie liczyłem. Tu wszyscy mają w pamięci to co zrobiono z celnikami w 2017. Mój dział w IAS wszyscy obecni w pracy komputer wyłączyli.
 
lubelskie tez Polska B i pięknie się pokazało, aż mnie duma roznosi bom stąd właśnie
Lubelskie może i zaliczane jest do Polski B, ale jest też sporo inteligencji, która na takim pisie się poznała, natomiast w rejonach o mniejszej zabudowie, jednak jeszcze mamy średniowiecze mentalne (ksiądz i pan rządzą), dlatego tym większy szacunek należy tym, co się w tak niesprzyjającym środowisku odważyli postawić.
 
Nie dziwi mnie wynik podkarpackiego. Tutaj większość nowych to układ koscielno-pisowski a z drugiej strony strach o którym pisał Mały ( dwa posty wyżej).
 
Ludziska, bądźcie w końcu poważni i nie wymyślajcie jakichś śmiesznych teorii o powodach
regionalnego zróżnicowania poparcia "akcji" o parę procent.
Za KAŻDY wynik powyżej 50 %, popierającym należą się gratulacje i wyrazy uznania, gdyż
jest to świadectwo POPARCIA WIĘKSZOŚCI i tylko to się liczy ...
 
Jak, kolejne spluniecie w twarz. Miarka sie przebrała. Mam nadzieje, ze Pan @slawomir.siwy im wygarnie i nakresli co ich czeka przez najblizsze miesiace.

Koniec z tym sraniem na Nas!!!!!!!
 
Ja nijak satysfakcji nie czuje ale wkurw... siega zenitu aż czuje się chora z tego wszystkiego
 
Czekamy na informacje kiedy i w jakiej formie zaczynamy protest. Oby szybko.
 
Krew mnie zalewa jak słyszę, że dobrze, że dali cokolwiek, że mogli przecież nic nie dać, że ta lub tamten nie będą protestować bo przecież rząd ma płacić. Jest taka dezinformacja, że ludzie zaczynają w czary wierzyć. Rzecznicy wysyłaja mejle celem uspokojenia sytuacji a większość wierzy w te banialuki i jest szczęśliwa :mad::mad::mad::mad::mad::alien:
 
Back
Do góry