Strona 65 z 261 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 449 do 455 z 1821

Temat: Protest w SCS

Domyślnie

Cytat Napisał larry1 Zobacz post
    Pytam czy w tym tygodniu maja być prowadzone jakieś rozmowy w sprawie podwyżek dla nas.jeśli nie to trzeba działać!!!
    Tak będą prowadzone. Między nami na tym forum. I tak codziennie będziemy się pytać i pytać, jak dzieci.
    Coś jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez MOTYW-ACJA ; 12-11-2018 o 21:06

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Rozumiem, że po drodze zaginęły... jaja, ale trzeba je po prostu szybko...odnaleźć. Ot, i wszystko...

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Adam Dworcow i inni Szanowni forumowicze, którzy oczekują ogłoszenia absencji i mojego zaangażowania w nawoływanie do absencji, koordynacji działań w tym zakresie ze strony Związku.

Absencja to może być wyłącznie działanie oddolne i mojej inicjatywy w tym zakresie nie było nigdy i nie będzie i mam nadzieję dla każdego to dość oczywiste.

Czy ZZ w Policji ogłosił absencję, czy ZZ w SW nawołuje do „gadziej grypy”? Nie i proszę tak samo nie oczekiwać tego od naszego ZZ.

Ja mogę jedynie zachować się jak związkowcy z Policji, czyli wyrażam zrozumienie i solidaryzuję się z funkcjonariuszami, którzy normalnie zaaplikowali by sobie pewnie garść tabletek i poszli do służby, nie wiem czy to dobrze dla służby, ale tak by zrobili, gdyby nie ignorowanie środowiska przez MF.

Zarówno ja, jak i Związek, tak jak ZZ w mundurowych służbach, może ogłosić protest, ale nie protest polegający na nieobecności.

Napisałem, że czuję się osłabiony, bo mnie jakaś choroba dopada pomału. Tak niestety jest, ale jeszcze walczę i szukam innych rozwiązań. Zapowiedziane jest też posiedzenie ZG i muszę tam być.

Jak już nie będzie nadziei i szans na inne działania, to pójdę na L4 i napiszę o tym publicznie.

Gdy zachoruję to poinformuję, bo będę mniej aktywny na forum i w związku z tym będę musiał się usprawiedliwić zmniejszoną aktywnością w necie. Chory będę na pewno mniej pisał. I żeby była jasność, tylko w ww. celu ogłoszę ewentualne moje zwolnienie L4.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Cytat Napisał piekarz Zobacz post
    Prosiłbym admina o zlikwidowania jednego z tematów "Protest w KAS" bez potrzeby wprowadzany jest mały zamęt. A propos zdrowia ja już od tygodnia dbam o siebie. Leczę się i czekam aż zdrowie i "łaskawość" rządzących pozwoli mi wrócić do pracy..
    PROTEST w kas oczekuje na referendum, brak jest też rzeczowych masowych pomysłów na niego wśród cywili

PROTEST w sc-s dotyczy protestu funków w zw z protestem fsm - i jako taki był rozmywany przez nic nie wnoszące posty cywili
    Ostatnio edytowane przez bolo1999 ; 13-11-2018 o 09:18
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

Opublikowano 9 listopada 2018

Mam nadzieję, że w Waszych jednostkach są realizowane Uchwały Federacji ZZ SM i Zarządu Głównego NSZZ FiPW, kolejnych etapów akcji protestacyjnej.

Podpisane porozumienie przez związki zawodowe skupione w Federacji ZZ Służb Mundurowych podległych MSWiA z Panem Ministrem Joachimem Brudzińskim zakończyły protest w tych służbach. Federacja jednak w dalszym ciągu oczekuje podpisania porozumień w Służbie Więziennej i w Krajowej Administracji Skarbowej. Tak jak wcześniej Was informowałem, oczekujemy w przyszłym tygodniu podobnego spotkania z Ministrem Sprawiedliwości w celu podpisania porozumienia, które sfinalizuje postulaty zgłoszone przez Federację. Jednocześnie pragnę przypomnieć, że sam Pan Minister Ziobro po naszym spotkaniu stwierdził, że Służba Więzienna nie może mieć gorszych rozwiązań systemowych a szczególnie w płacach i uprawnieniach, niż inne służby mundurowe. Takie same stanowisko w powyższych kwestiach ma również Pan Wiceminister Patryk Jaki. Dodatkowo na najbliższym spotkaniu będziemy w dalszym ciągu kontynuować rozmowy związane ze zgłoszonymi i zaakceptowanymi przez zespół, dodatkowymi postulatami nie zawartymi w postulatach Federacji a istotnie wpływającymi na kondycję finansową funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej.

Przewodniczący Zarządu Głównego

NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa

/-/ Czesław Tuła

Domyślnie

Cytat Napisał zbuntowany Zobacz post
    to musi być skoordynowana akcja. Sławek, czekamy na info. Ja nie wiem czy będzie referendum protestacyjne czy zaczynamy działać z L4, a czas leci...
    To właśnie jest wynik mieszania dwóch odrębnych bytów i spraw - protestu w scs - fsm, i protestu w kas- referendum

Admin - z tym łączeniem celowo wydzielonych, odrębnych wątków, moim zdaniem dałeś się wpuścić - na naszą zgubę

Obawiam się, że o ile PROTEST w scs miałby szansę powodzenia, to w kas już niekoniecznie
    Ostatnio edytowane przez bolo1999 ; 13-11-2018 o 09:24
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

A u nas żadnych sygnałów o spotkaniu z MF, nic, zero. Dlatego szykujmy się do protestu. Deklaruję, że ze strony Związku nie będzie ustępstw, tzn. nie ma mowy o akceptacji czegokolwiek mniej niż w innych formacjach.

Bolo1999. Nie przesadzajmy. Czy może być protest funkcjonariuszy SCS w KAS? Jeżeli do protestu funkcjonariuszy SCS w KAS dołączą się pracownicy cywilni(przypomnę, że pracownicy cywilni w MSWiA także dołączyli i mają osobne porozumienie już wcześniej podpisane), to tylko lepiej dla sprawy.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Uprawnienia