Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 do 14 z 19

Temat: Członek komisji wyborczej 2018

  1. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał cat Zobacz post
    Radnym nie może być tylko z powodu wiązania tej funkcji z partią polityczną, ale
    z tym spierać się nie będę. Natomiast rola męża zaufania - bo tak się to nazywa - nie ma
    z tym NIC wspólnego, a już na pewno z cytowanym przepisem:


    3) być zatrudniony lub wykonywać innych zajęć, które mogłyby wywołać podejrzenie o jego stronniczość lub interesowność
    albo pozostawałyby w sprzeczności z jego obowiązkami służbowymi

    Dotyczy to takich zajęć, które mogą mieć wpływ na stronniczość czy sprzeczność wobec SŁUŻBY,
    a nie odwrotnie! Zasiadanie w Komisji Wyborczej, to w dodatku działalność SPOŁECZNA.

    Nie można popadać w paranoję, bo niebawem nie będzie wolno wspierać np. MONARU, bo tam
    ma się styczność z narkomanami i zmyślnie można to powiązać z przemytem narkotyków ...
    pierwotnie mowa jest o członku komisji wyborczej

    mąż zaufania może być desygnowany przez partię - i to gmatwa obraz

    ale jeśli chodzi o członka komisji, który nie ma prawa agitować, doradzać - to chyba się zgadzamy?
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

  2. Reklama Google
    Reklama Google

    Dołączył
    05-03-2013
    Postów
    999
  3. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał bolo1999 Zobacz post
    pierwotnie mowa jest o członku komisji wyborczej

    mąż zaufania może być desygnowany przez partię - i to gmatwa obraz

    ale jeśli chodzi o członka komisji, który nie ma prawa agitować, doradzać - to chyba się zgadzamy?

    Jak najbardziej i to nie tylko w tym!


  4. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał cat Zobacz post
    Jak najbardziej i to nie tylko w tym!

    To jak jest ostatecznie może być czy nie członkiem KW ?
    Ostatnio edytowane przez mimi11 ; 19-09-2018 o 21:54

  5. #11

    Domyślnie

    Moje zdanie już wyraziłem!
    Howgh!

  6. #12

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za pomoc i odpowiedz. Pozdrawiam

  7. #13

    Domyślnie

    Art. 205. 1. Funkcjonariusz może wykonywać dodatkowe zajęcia zarobkowe jedynie za zgodą kierownika jednostki organizacyjnej. W odniesieniu do dyrektora izby administracji skarbowej lub jego zastępcy zgody udziela Szef Krajowej Administracji Skarbowej.
    2. Minister właściwy do spraw finansów publicznych określi, w drodze zarządzenia, rodzaje zajęć zarobkowych, które nie wymagają zgody kierownika jednostki organizacyjnej.
    3. W przypadkach, o których mowa w ust. 2, funkcjonariusz jest obowiązany poinformować kierownika jednostki organizacyjnej przed podjęciem tego zajęcia.
    Za bycie członkiem KW płacą.

  8. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szklan Zobacz post
    Za bycie członkiem KW płacą.
    ale nie wynagrodzenie tylko dietę

    nie strasz nie strasz
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
...
vBDreams