Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 50 do 56 z 95

Temat: 02 padziernik 2018r. Warszawa wsplna manifestacja sub mundurowych.

Domylnie

Propozycje przedstawione przez MSWIA s moim zdaniem satysfakcjonujce nawet dla przyjtych po 1999 gdy podwyka 610 z powoduje e ronie podstawa do wyliczenia emerytury a jak wiadomo maj liczone z ostatniej pensji wic przy penej wysudze 610 z podwyki daje to emk wysz o ok.450 z . Propozycje s korzystne dla starych jak i modych kady po 610 z podwyki, l4 patne 100% a modzi bez ograniczenia wiekowego 55.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Cytat Napisa vis Zobacz post
    Propozycje przedstawione przez MSWIA s moim zdaniem satysfakcjonujce nawet dla przyjtych po 1999 gdy podwyka 610 z powoduje e ronie podstawa do wyliczenia emerytury a jak wiadomo maj liczone z ostatniej pensji wic przy penej wysudze 610 z podwyki daje to emk wysz o ok.450 z . Propozycje s korzystne dla starych jak i modych kady po 610 z podwyki, l4 patne 100% a modzi bez ograniczenia wiekowego 55.
    a moim zdaniem, na pytanie czy propozycje s satysfakcjonujce czy nie, winni odpowiedzie ci, do ktrych jest ona skierowana

wedug mojej najlepszej wiedzy, ani do mnie ani do funkw sc-s nikt adnej propozycji nie skierowa

z tego co wiem, to 610 ma by na etat,srednio, a nie dla kadego

na pierwszy rzut oka to adna rnica - ale jest, i to istotna

l4 patne 100% - tak, ale tylko dla tych co su na ulicach - a co to znaczy? czy to tylko prewencja czy te np. dzielnicowi?

a jeli kto jest na kursie aspiranckim? a at to suy na ulicach? a dochodzeniowcy na dyurach jedcy w teren to te ulica?

a co ze straakami? sg? sw?

wobec braku propozycji, konkretnych i jasnych, skierowanych do funkw sc-s, pozostaje tylko solwka w wawie

i to z przytupem
    NIKT MI NIE WMWI, E CZARNE JEST CZARNE, A BIAE JEST BIAE

Domylnie

Cytat Napisa bolo1999 Zobacz post
    tylko sc-s i celnicy.pl, bez fzzsm

jak drzewiej

trzeba bdzie pj po swoje do wawy

Przyjacielu, to WIEM !!

Tylko nie rozumiem ...

Domylnie

Ale o czym w ogle jest ten temat. Tu si nie ma co podnieca co mundurowi spod MSWiA ugrali, bo wszystkie ustalenia s w ramach resortu. MSWiA bdzie si ukada z tymi co s w jego resorcie i z nikim wicej. Jak chcemy usysze jakie deklaracje odnonie podwyek to tylko od ministra finansw. Nike inny nam nic konkretnego nie powie, a jak powie to znaczy, e skamie.

Nie moesz si z nim dogada, nie przekonasz go. On nie wspczuje, nie odczuwa strachu ani wyrzutw sumienia, nic go nie powstrzyma. Musi........

Domylnie

Cytat Napisa stefan 123 Zobacz post
    Ja to widz tak, jeli policjanci przystan na propozycje rzdu to my jako celnicy nic nie osignlimy, owszem nie bdzie warunku 55 lat przechodzenia na emk ale te te nasze emki bd bardzo niskie po latach suby liczone od 1 lipca 2000 roku i na tym koniec. W policji, SG, PSP jest bardzo duo ludzi ktrzy przyjli si wanie po 01.01.1999 r. i oni te bd przegrani. Ja mam nadziej, e policjanci nie przyjm tych warunkw. Musimy czeka do poniedziaku kiedy zwizki zdecyduj czy przyj czy nie. A jak zdecyduj si jednak na nie przyjcie tych propozycji to na 02.10.2018r. musimy si pokaza na pikiecie, bo to jest w naszym interesie eby tam by.
    Warunek 55 lat to maj tylko policjanci przyjci po 2012 roku, wic po zniesieniu tego warunku zostanie im 25 lat suby (60%). Sdz tez e w naszym przypadku dalej zostanie 55.

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams