• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ankieta Bezpieczeństwa

Status
Zamknięty.
Zobaczymy jak długo karzą nam jeszcze czekać. Ludzie już po komisji lekarskiej się wykruszają. Moich dwóch znajomych przez to oczekiwanie na ABO już wyjechało za granicę. Zanim się zdecydują zostanie nas garstka. Dlatego pewnie znowu będzie tak duży kolejny nabór.
 
Przy składaniu, przecież mówili że ABO zajmie 3 miesiące. Wiadomo że jak ktoś komisje miał w sierpniu to trochę zastój, ale są osoby co komisje miały pod koniec września bo kierowali nas turami na badania. Po wyniku ABO też mogą nas przyjmować grupami, z resztą jeszcze jedne badania zanim to nastąpi.
 
Tak jak kolega pisał pewnie dopiero w styczniu 2019 coś się wyjaśni. Mi ABO mija 10.10.2019. Zobaczymy czy coś się ruszy.
 
Ostatnia edycja:
Pchacie się do firmy , która nie potrafi przeprowadzić prostej czynności jaka jest przyjęcie do pracy nowych pracowników. Jaki musi tu być burdel żeby przez pełnych 9 miesięcy nie zakończyć postepowania kwalifikacyjnego. To parodia organizacji.
 
W moim przypadku październik jest 10 miesiącem rekrutacji. Czytam o brakach kadrowych a rekrutacja to jakaś parodia. Zobaczymy kiedy zaczną informować kandydatów o przyjęciu i ilu na zostało bo czuje że mało.
 
W moim przypadku październik jest 10 miesiącem rekrutacji. Czytam o brakach kadrowych a rekrutacja to jakaś parodia. Zobaczymy kiedy zaczną informować kandydatów o przyjęciu i ilu na zostało bo czuje że mało.

W moim i wielu innych kandydatów tez mija powili 10 miesiąc rekrutacji. Mam cichą nadzieję, że do końca października będziemy mieć już informacje co dalej. Jak wytrzymaliśmy już aż tyle to te kilka tygodni nic nie zmieni. Myśle, że w dalszym ciągu nie ma odpowiedzi z ABW. Po drodze od 01.10.2018 r. zmian umundurowania itd.
 
A kto Wam powiedział, że skoro ogłoszono nabór muszą być przyjęcia. W tej izbie na szczęśliwy koniec rekrutacji raczej bym nie liczył. Zastanówcie się czy aby na pewno chcecie tam pracować.
 
Tak chcemy! Skoro komus się nie podoba to co tam jeszcze robi? Dlaczego nie szuka innej pracy? Tylko narzeka i odradza każdemu. Niech każdy sam się przekona. Dorośli, świadomi ludzie startują.
 
Spoko - to działa tak jak nagonka na KLER Smarzowskiego - im bardziej się to ludziom obrzydza tym bardziej walą drzwiami i oknami do kina.
 
Patrząc na Białystok, oni wystartowali dnia 27 lutego 2018 roku, mianowanie do służby 22 października 2018 roku. Informacje ze strony KAS Białystok.
Lublin też z tego co widzę już jest na finiszu. Mają już wyniki ABO, są w trakcie latania z obiegówką, więc odwrotnie jak u nas.

na szczęśliwy koniec rekrutacji raczej bym nie liczył

Myślę, że tutaj w Rzeszowie również zakończy się szczęśliwie.
 
Patrząc na Białystok, oni wystartowali dnia 27 lutego 2018 roku, mianowanie do służby 22 października 2018 roku. Informacje ze strony KAS Białystok.
Lublin też z tego co widzę już jest na finiszu. Mają już wyniki ABO, są w trakcie latania z obiegówką, więc odwrotnie jak u nas.



Myślę, że tutaj w Rzeszowie również zakończy się szczęśliwie.

W IAS Rzeszów obiegówka była w zasadzie na równi z ABO. Podzielona została na kilka grup. Cześć osób zaczęło obiegówkę komisji MSWiA 25 lipca z datą zakończenia 24 sierpień, cześć osób 10 sierpień z datą zakończenia 09.09.18 r a inni z zakończeniem do 24.09.18 r. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać. Już niedługo.
 
Przed Wami w kolejce do munduru są ucywilnieni a obecnie przywracanie do służby, ci co w maju 2017 r. nie dostali propozycji i ci co po wygranych sprawach będą wracać do służby - dlatego to tyle trwa. Oni mają pierwszeństwo do munduru przed Wami.
 
Po co rozsiewać plotki i straszyć kandydatów? Ucywilnieni wracają do munduru z innej puli. Ci co nie dostali propozycji brali normalnie udział w naborze na równych zasadach i część z nich także jest w gronie kandydatów i czeka, a ci po procesach to jeszcze nie tak szybko, jeszcze żadnego prawomocnego wyroku nie ma, niestety.
 
Ostatnia edycja:
Ja nikogo nie straszę. Tylko ich wyobrażenia o tej jednostce dalekie są od prawdy. A więc kandydaci - powodzenia.
 
Witam wszystkich kandydatów. Czy macie może jakieś wiadomości nt. naszych ew. przyjęć? Mija kolejna dekada miesiąca i u mnie cisza...
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry