Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 43 do 49 z 59

Temat: Ankieta Bezpieczeństwa

Domyślnie

Cytat Napisał Kandydat1600 Zobacz post
    Zakładając że wszyscy zaliczą ABO pozytywnie to muszą nas zatrudnić w tym roku czy może być możliwość, że dopiero od 2019?
    Mają tyle czasu chyba co jest ważny test psychologiczny, czyli rok. Chyba, że TWO i TSF też ma swoją ważność.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Ogłosili nowy nabór.. Ktoś wie co z nami? Mamy składać, czy czekać dalej?

Domyślnie

Jeżeli złożycie to prawdopodobnie i tak nie będziecie brać udziału w rekrutacji. Miałem podobnie. Mój nabór był w trakcie a złożyłem papiery na kolejny i nie brali mnie pod uwagę bo postępowanie w którym brałem udział jeszcze się nie skończyło.

Domyślnie

Cytat Napisał Kamil1991 Zobacz post
    Jeżeli złożycie to prawdopodobnie i tak nie będziecie brać udziału w rekrutacji. Miałem podobnie. Mój nabór był w trakcie a złożyłem papiery na kolejny i nie brali mnie pod uwagę bo postępowanie w którym brałem udział jeszcze się nie skończyło.
    Ciekawi mnie czy już są wyniki ABO i kiedy zaczynał w końcu powiadamiać ws przyjęć?

Domyślnie

Będzie mijac 3 miesiące od abo powinno już się coś ruszyć. Skoro ogłaszają nowy nabór i dali tak długi okres czasu na składanie dokumentów to znak że nasz się zakończy???

Domyślnie

Cytat Napisał Kandydatka Zobacz post
    Będzie mijac 3 miesiące od abo powinno już się coś ruszyć. Skoro ogłaszają nowy nabór i dali tak długi okres czasu na składanie dokumentów to znak że nasz się zakończy???
    Też tak mi się wydaje

Domyślnie

Dziwna sprawa. Może trzeba tam zadzwonić i zapytać co z nami. Może ktoś w końcu udzieli nam jakiejś konkretnej informacji. Czy dalej czekają na ABO i czy przyjęcia do służby będą jeszcze w tym roku czy nie. Jak myślicie.

Uprawnienia