• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ankieta Bezpieczeństwa

Status
Zamknięty.

Fax IX

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Czerwiec 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam Serdecznie,
mam pytanie czy ktoś wie kiedy będą wyniki ABO ? Jest już nas kilka osób po komisji MSWiA z wynikiem " zdolny(a) do służby SCS.
 
Mają czas do 3 miesięcy na odesłanie Izbie poświadczen bezpieczeństwa.
 
Chyba większość, jak nie całość kandydatów ma za sobą już komisje lekarską, nie wiadomo jeszcze co z ABO. Macie może informacje co dalej? Ktoś może próbował dowiadywać się jakie są kolejne, planowane kroki ze strony SCS?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
Ludzie w co Wy się pakujecie!Nie idźcie tą drogą!Nie ma pieniędzy,żeby Was zatrudnić.To zwykłe przeciąganie w czasie
 
Ludzie w co Wy się pakujecie!Nie idźcie tą drogą!Nie ma pieniędzy,żeby Was zatrudnić.To zwykłe przeciąganie w czasie
Sugerujesz, że ruszy się dopiero coś w sprawie rekrutacji od stycznia?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 
Sugerujesz, że ruszy się dopiero coś w sprawie rekrutacji od stycznia?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Witam, nie ma możliwości by się coś ruszyło w styczniu. Od momentu ogłoszenia naboru jest 12 miesięcy na zakończenie postępowania.
 
W momencie składania ABO, byliśmy powiadomieni, że cała procedura może trwać do 3 miesięcy. Myśle, że do połowy października cokolwiek będziemy już wiedzieć. Ciekawi mnie czy wszyscy zostali uznani za zdolnych do służby w SCS przez komisję MSWiA w Rzeszowie?
 
Nie wszyscy przeszli pozytywnie badania lekarskie. Ponoć czekają nas jeszcze jedne badania - wysokościowe. Na ankiety został miesiąc, skompletuja wszystko to wtedy dopiero mogą nas wzywac (tych co zaliczyli).
 
Nie wszyscy przeszli pozytywnie badania lekarskie. Ponoć czekają nas jeszcze jedne badania - wysokościowe. Na ankiety został miesiąc, skompletuja wszystko to wtedy dopiero mogą nas wzywac (tych co zaliczyli).

Wysokościowe 😎... odbieram to w formie żartu 😂. Czyli złota 100 się skurczyła ☹
 
To nie żart chodzi o zdolność do pracy pow. 3 metrów. Będą to wstepne badania medycyny pracy tak jak w innych firmach.
 
Dokładnie, to badania stanowiskowe powyżej 3m, w halasie itp.
Audiogram, laryngolog, okulista, neurolog.
 
Podobno po skierowania na badania zgłosiło sie około 80 osób dwadzieścia zrezygnowało jak dowiedziało sie ile będzie zarabiać i jak wyglada praca fscs:) badania przeszli ponoć prawie wszyscy jak nie wszyscy. Jedni mówią ze przyjdziecie w styczniu bo teraz nie ma kasy ale ostatnio na wizytacji ktoś wspomniał ze jesteście juz na horyzoncie i lada dzien macie sie pojawić na granicy. I ponoć w październiku maja od razu ogłosić kolejny nabór na 120 osób. Te informacje sa niepotwierdzone wiec różnie może jeszcze byc.
 
Nie wiem jak na naszych komisjach ale w zachodniej Polsce jest praktycznie zakaz odrzucania kandydatów do służb ze względów na zdrowie. Jak już odrzucając na wariatów i psycholi. Tych co maja dwie ręce, nogi oraz głowę na karku puszczają. To świadczy tylko o ogromnych niedoborach kadrowych a jakie są tego przyczyny dobrze wiemy. Tak czy siak dzisiejsi młodzi ludzie maja inne pomysły na życie - o których my kiedyś mogliśmy tylko marzyć - a pchanie się tu obecnie świadczy raczej o ich braku.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry