Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Poka wyniki od 29 do 35 z 39

Temat: Chc nam zabra BRO ... bed mieszne paralizatory

Domylnie

Cytat Napisa PJS Zobacz post
    Zacznik 5779Zacznik 5780
    Wg wstpu modu przeznaczony by dla funkcjonariuszy, ale nie wszyscy uczestnicy tych "turnusw" byli funkcjonariuszami.
    w rodku, w punkcie opisujcym dla kogo jest modu, jest mowa wycznie o FUNKACH, po titi, ale NIE dla tych w realizacji

ciekawe dlaczego

a ju udzia w tym module cywili to krymina

na jakiej podstawie zostali skierowani?

czy mieli titi?

na podstawie jakiego konspektu byli szkoleni?

kto i na jakiej podstawie da im ostr bro do rki???
    NIKT MI NIE WMWI, E CZARNE JEST CZARNE, A BIAE JEST BIAE

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Albo ma to by suba mundurowa rwnorzdna Policji, albo fikcja jaka jest od pocztku do dzi. Czyli urzdnicy w uniformach, ale woajcy o przywileje mundurowe.

A mnie si ten argument bardo podoba xD Serio mylisz, e przyznanie uprawnie do broni, szerszej grupie fcs uczyni z tej formacji sub? I co mi z tego, e dostan bro, jak moim szefem jest pan, co wczoraj klepa pity przyjciowym stemplem w us... Nie bro czyni funkcjonariusza tylko mentalno, struktura dowodzenia, zaleno subowa. Co to za suba, w ktrej przeoony nie moe na salut odpowiedzie, bo nie ma munduru... a wikszo jego podwadnych nim gardzi. Awanse wrcza pan w rozchestanej marynarce, albo w sweterku. Jest pewna formacja bez broni, a jest sto razy bardziej sub ni my
    Ostatnio edytowane przez mspeclat67 ; 13-09-2018 o 22:55

Domylnie odpustowe strzelectwo dla wyszej kadry za pastwowy grosz

Cytat Napisa bolo1999 Zobacz post
    w rodku, w punkcie opisujcym dla kogo jest modu, jest mowa wycznie o FUNKACH, po titi, ale NIE dla tych w realizacji

ciekawe dlaczego

a ju udzia w tym module cywili to krymina

na jakiej podstawie zostali skierowani?

czy mieli titi?

na podstawie jakiego konspektu byli szkoleni?

jeli zostali przeszkoleni cywile, to jest to sprawa dla prokuratora. zwizek powinien zwrci si, w trybie dostpu do info publicznej, o stosown informacj. kto uczestniczy, w jakim stosunku subowym si znajdowa w chwili szkolenia, kiedy uzyska zawiadczenie o odbyciu kursu titi.

rzecz kolejn jest marnotrawstwo publicznego grosza. czy posiadanie broni subowej przez kursantw jest niezbdne do wykonywania obowizkw po ukoczeniu kursu?

Domylnie

Cytat Napisa mspeclat67 Zobacz post
    Albo ma to by suba mundurowa rwnorzdna Policji, albo fikcja jaka jest od pocztku do dzi. Czyli urzdnicy w uniformach, ale woajcy o przywileje mundurowe.

A mnie si ten argument bardo podoba xD Serio mylisz, e przyznanie uprawnie do broni, szerszej grupie fcs uczyni z tej formacji sub? I co mi z tego, e dostan bro, jak moim szefem jest pan, co wczoraj klepa pity przyjciowym stemplem w us... Nie bro czyni funkcjonariusza tylko mentalno, struktura dowodzenia, zaleno subowa. Co to za suba, w ktrej przeoony nie moe na salut odpowiedzie, bo nie ma munduru... a wikszo jego podwadnych nim gardzi. Awanse wrcza pan w rozchestanej marynarce, albo w sweterku. Jest pewna formacja bez broni, a jest sto razy bardziej sub ni my
    sorki ale si nie zgodz z argumentami

generaowie w armii maj cywilnego przeoonego - ministra obrony narodowej

zwierzchnikiem si zbrojnych jest cywil - Prezydent RP,

to Prezydent RP mianuje generaw

nie salutuj Prezydentowi?

cywilne zwierzchnictwo nie przesdza o niczym

temat by na forum wakowany wielokrotnie

o tym, e peni si sub nie przesdza przeoony - funk, bro, zadania czy komrka, ale odrbno i specyfika stosunku suby

piszemy tu o szkoleniu cywili (niewane na jak wysokich stokach) na szkoleniu na bro dla funkw, na podstawie zaoe i konspektu szkolenia dla funkw, w oparciu o przepisy dotyczce prawa uywania broni przez FUNKW

a misiewicza tam nie byo?

i kolejne pytanie: kto by si tumaczy przed prorokiem i z czego w razie przypadkowego postrzelenia przez cywila?

szkolony cywil?

prowadzcy szkolenie wbrew zapisom ustawy?

kierujcy cywili na szkolenie?

ten kto wyda prowadzcemu szkolenie polecenie szkolenia cywili?

a moe szef wszystkich szefw marian b... najmniejszy harna?
    Ostatnio edytowane przez bolo1999 ; 14-09-2018 o 07:35

Domylnie

Cytat Napisa bolo1999 Zobacz post
    ...
    ...

i kolejne pytanie: kto by si tumaczy przed prorokiem i z czego w razie przypadkowego postrzelenia przez cywila?
    ...
    a moe szef wszystkich szefw marian b... naj()m(iesz)niejszy harna?

Obawiam si, e ten "Srebrny Kie" z Pieka rodem - i nigdy i za nic - tumaczy
    si nie bdzie! Kolesiostwo poukadao si ju tak gboko, i do odpowiedzialnoci
    takich anty-ludzi, nikt nie bdzie w stanie si dogrzeba ...

I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem", a wod szczeglnie ceni ...

Domylnie

Zmieniajc troch wtek. Dlaczego funkcjonariusze posiadajcy przydzielon bro subow wykonuj czynnoci kontrolne nie pobierajc owej broni z magazynu uzbrojenia? Bo temat broni przerasta i przeraa kierownika oddziau? Ja osobicie czubym si lepiej pracujc wraz z uzbrojonym kolegom podczas rewizji. Sam fakt, e kto nosi pistolet studzi nerwy niektrych turystw.

Domylnie

Cytat Napisa misha Zobacz post
    Zmieniajc troch wtek. Dlaczego funkcjonariusze posiadajcy przydzielon bro subow wykonuj czynnoci kontrolne nie pobierajc owej broni z magazynu uzbrojenia? Bo temat broni przerasta i przeraa kierownika oddziau? Ja osobicie czubym si lepiej pracujc wraz z uzbrojonym kolegom podczas rewizji. Sam fakt, e kto nosi pistolet studzi nerwy niektrych turystw.
    dlaczego oczekujesz broni od kolegi a nie od siebie?

sam pobierz, twojemu koledze bdzie raniej

a potem namw koleg

nie masz szkolenia- to je zrb, chyba e temat broni ci przerasta i przeraa

nie ogldaj si na innych - zacznij od siebie

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...