• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Związek Zawodowy Celnicy

w pełni zgadzam się powyższą diagnozą. tylko ten serwilizm. uprawiany de facto także przez zz celnicy pl. za który już płacimy i będziemy płacicić jeszcze więcej.
Wracam do tego wpisu. Czy dobrze rozumiem, że wyedytowanie posta nazywasz serwilizmem wobec władzy?
Post wyedytował inny moderator i słusznie postąpił. Ty chyba nawet nie zdajesz sobie sprawy, że swoimi wpisami możesz naruszać prawo?
Już też pisałem, że także ja usuwałem Twoje posty, bo są albo nie na temat, albo wulgarne, obraźliwe albo na granicy prawa. Robię to bardzo wstrzemięźliwie, co nie jest dobre dla odbioru forum, ale staram się kierować zasadą wolności słowa. Ta zasada nie może jednak oznaczać, tolerowania w nieskończoność braku zrozumienia z Twojej strony i ciągłego powielania wpisów jw. czy narażania forum sensu largo.
Przyjmij proszę wreszcie, że cierpliwość nasza naprawdę nie jest wieczna.
 
Chcę powiedzieć, że mam już przygotowane pismo z którym muszę tylko wstawić datę i złożyć podpis.
Wystarczająco zostałem potraktowany przez cywilnego Naczelnika Wielkopolskiego UCS wraz z cywilną DIAS Poznań.
Jeżeli MFiR nie zrozumie, że Cywile SŁUŻBY nie czują, powinien dojść do wniosku, że nie powinni nią zarządzać,oraz że ta komuna nie wytworzy niczego konstruktywnego.
655 dla Funkcjonariuszy Celno-Skarbowych to tylko dotrzymanie obietnicy złożonej przez Ministra.

Możemy wysłać pismo do Pani Minister o treści jaką proponujesz. Mogę zaproponować Zarządowi. Nie ma problemu.
Jedno pismo poruszające temat, że funkcjonariusze nie powinni być gorzej potraktowani niż funkcjonariusze innych formacji już było i drugie pismo na pewno nie zaszkodzi https://celnicy.pl/content.php/4871...ików-i-wskazanie-żródła-finansowania-podwyżek
 
Możemy wysłać pismo do Pani Minister o treści jaką proponujesz. Mogę zaproponować Zarządowi. Nie ma problemu.
Jedno pismo poruszające temat, że funkcjonariusze nie powinni być gorzej potraktowani niż funkcjonariusze innych formacji już było i drugie pismo na pewno nie zaszkodzi https://celnicy.pl/content.php/4871...ików-i-wskazanie-żródła-finansowania-podwyżek

Sławek masz rację. Jedno pismo poszło i zero odzewu, zatem powinniśmy wysłać kolejne. Przede wszystkim nieustanne sprawę powinniśmy monitorować. Skoro jesteśmy służbą to MUSIMY być DOKŁADNIE tak samo traktowani jak pozostałe służby. Amen.
 
Back
Do góry