• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Po wynikach rozmów kwalifikacyjnych

Status
Zamknięty.

lukeboss

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Maj 2018
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam, miejmy nadzieje, że ten temat dotyczący rekrutacji nie zostanie zamknięty :)

Sledze na stronie KAS Lublin tamtejszą rekrutację, oni również są po rozmowach kwali, nawet zaczęli drugi nabór.
Otrzymali info, że po wynikach proszą o dostarczenie wypełnionej ankiety ABO przez osoby, które rozmowę zaliczyły, info stąd:

http://www.lubelskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-lublinie/wiadomosci/aktualnosci/-/asset_publisher/W5Ss/content/wyniki-rozmow-kwalifikacyjnych-oraz-wazne-informacje?redirect=http%3A%2F%2Fwww.lubelskie.kas.gov.pl%2Fizba-administracji-skarbowej-w-lublinie%2Fwiadomosci%2Faktualnosci%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_W5Ss%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1%26_101_INSTANCE_W5Ss_advancedSearch%3Dfalse%26_101_INSTANCE_W5Ss_keywords%3D%26_101_INSTANCE_W5Ss_delta%3D8%26_101_INSTANCE_W5Ss_cur%3D3%26_101_INSTANCE_W5Ss_andOperator%3Dtrue#p_p_id_101_INSTANCE_W5Ss_

Na stronie KAS Rzeszów jest tak:

Wybrani z ww. listy kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie o szczegółach związanych z kolejnymi etapami postępowania kwalifikacyjnego

Z czego wynika ta różnica?
 
Co izba to inne zasady z tego co widać, my musimy wykazać się większą cierpliwością i poczekać na telefony.

Nie zamykajcie tematów o rekrutacji skoro jest on jak widać potrzebny.
 
Gratuluję wytrwałości i cierpliwości osobom które zakwalifikowały się do kolejnego etapu !
Ciekawi mnie ile osób zrezygnuje z naboru do służby? Jak ma wyglądać komisja lekarska ? Ile potrwa ankieta ? Czy ankieta zostanie przeprowadzona już po przyjęciu do służby?
 
Na wszystkie pytania które zadałeś masz już odpowiedzi w innych tematach.

Komisja lekarska wygląda tak samo jak do Policji, SG itp. Są tylko inne normy zapisane w rozporządzeniu. Ankieta trwa maks do 3 miesięcy. Przeciętnie ok 1,5. Aby dostać się do służby musisz mieć poświadczenie bezpieczeństwa, po to wypełniasz ankietę.
 
Na wszystkie pytania które zadałeś masz już odpowiedzi w innych tematach.

Komisja lekarska wygląda tak samo jak do Policji, SG itp. Są tylko inne normy zapisane w rozporządzeniu. Ankieta trwa maks do 3 miesięcy. Przeciętnie ok 1,5. Aby dostać się do służby musisz mieć poświadczenie bezpieczeństwa, po to wypełniasz ankietę.

Dziękuję za odpowiedź. Mam pytanie czy komisja odbędzie się w Przemyślu czy w Rzeszowie?
 
W Rzeszowie w szpitalu MSWiA.
Badania będą polegać na przejściu (kardiologa, laryngologa, internisty, neurologa, okulisty, dentysty, ortopedy, chirurga, powtórnie psychologa, psychiatry)
 
Ostatnia edycja:
W Rzeszowie w szpitalu MSWiA.
Badania będą polegać na przejściu (kardiologa, laryngologa, internisty, neurologa, okulisty, dentysty, ortopedy, chirurga, powtórnie psychologa, psychiatry)

Dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie psycholog. Czy są to ponownie badania czy psycholog przy MSWiA otrzymuje wraz z obiegówką nasze wyniki z etapu rekrutacji?
 
Przeprowadza badanie (testy) plus rozmowa z psychologiem. Psychiatra wystawia diagnozę na podstawie obu opinii.
 
@Kandydat1600 znając szybkość działania w tej IAS to stawiam na grudzień, niestety roku nie potrafię określić.
 
w Rzeszowie maja czas

@Kandydat1600 znając szybkość działania w tej IAS to stawiam na grudzień, niestety roku nie potrafię określić.
Masz rację ias Rzeszów to organizacyjne dno . W tym czasie mozna by bylo przejść procedure kwalifikacyjną w innym miejscu i zwolnić się.
 
Przed chwila dostałem newsa ze w ias rz maja kontrolę NIK w zakresie prawidłowości procesu przyznawania propozycji ( może kto, coś ?). Jeżeli to prawda , to może mieć to jakis wpływ na niemoc organizacyjną.
 

Witam, prawdopodobnie od wczorajszego popołudnia wydzwaniają do kandydatów.
Zastanawia mnie czy zadzwonią do osób które uzyskały min. 4 pkt ( jest nas 117 osób ) czy wybiorą sobie z listy tylko 100 osób - tyle jest etatów.
 
Ciekawi mnie do kiedy będą wydzwaniać ws ankiety i lekarza?
 
Turami wzywaja i wysyłają na badania. Wczoraj dzwonili do 1 tury, więc na dniach będą po kolejne osoby dzwonić
 
Ostatnia edycja:
Jak jest u Was ? Najpierw składacie ankietę i do lekarza od razu czy ankieta i po wynikach ankiety dopiero do lekarza ?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry