Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 do 14 z 31

Temat: Czy my teĺť protestujemy ?

Domyślnie

Tak zupełnie nie w związku z tematem oczywiście, ale taki troll już jestem...

Czy my jako służba nie jesteśmy zbyt restrykcyjni? może należało by się zastanowić czy niektóre zdarzenia nie są przypadkiem znikomo szkodliwe społecznie... Ale to już jest kwestia indywidualna oczywiście i wymaga uzasadnienia dobrego, słowem trzeba było by się przyłożyć...
    Bo te wszystkie kary i mandaty biją w społeczeństwo i zwykle są najbardziej dotkliwe dla osób epizodycznie łamiących przepisy....

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

cyt. z powyższego. "Później Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów poinformował o gotowości do ustępstw, m.in. w sprawie powrotu do poprzedniego systemu emerytalnego. Zapowiedziano również zgodę na pozostawienie 25-letniego okresu służby, ale podkreślono żądanie likwidacji zapisu określającego wiek, od którego funkcjonariusze mogą przechodzić na emeryturę. Obecnie jest to 55 rok życia."
    To niepokoi, bo oznacza że niekoniecznie nasze interesy są tam postulowane, mimo że cyt. "Protest rozpocznie się 16 lipca i obejmie wszystkie służby reprezentowane przez Federację Związków Zawodowych Służb Mundurowych, a więc oprócz Policji również Służbę Więzienną, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną i Służbę Celno-Skarbową."
    Te częściowe odpuszczenie powrotu do starych warunków przejścia na emkę czego może dotyczyć? Ma ktoś info?

Domyślnie

Cytat Napisał Piotrp Zobacz post
    Te częściowe odpuszczenie powrotu do starych warunków przejścia na emkę czego może dotyczyć? Ma ktoś info?
    jeżeli nie pomożemy Policjantom to nie mamy prawa domagać się, żeby zmiany nas dotyczyły.

Domyślnie

[QUOTE=AdamDworcow;168863]je
    Tyle sam deklarowałem dużo wcześniej.
    Chodzi o to jak obecnie konkretnie wygląda stanowisko Federacji w tym zakresie.
    O co ewentualnie mamy się bić.

Domyślnie

Cytat Napisał AdamDworcow Zobacz post
    jeżeli nie pomożemy Policjantom to nie mamy prawa domagać się, żeby zmiany nas dotyczyły.
    Dobrze powiedziane!

Domyślnie

Możemy ich wesprzeć np poprzez oflagowanie naszych budynków itp ale nasza racja stanu to projekt obywatelski. Ponawiam apel przewodnoczącego Sławka o zbieranie podpisów pod projektem Obywatelskim. To jest nasza prawdziwa szansa na zmianę naszej sytuacji materialnej i prawnej. Protest policiantów możemy wesprzeć i powinniśmy niemtylko moralnie i symbolicznie poprzez oflagowanie budynków Urz Cel_Skar np z napisem Policjanci jestesmy z wami. Dodatkowo można wysłac symboliczną reprezentacje celników do Warszawy.

Domyślnie

Cytat Napisał cat Zobacz post

Szanowny Kolego. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE !!

W CUDA - jak najbardziej - można nie wierzyć, ale z CUDAMI - należy się liczyć!

Uważam, że nie jest problemem, by wspomniane osoby uczyniły tak, jak piszesz.
    Problemem są ludzie przekonujący te osoby, że to niemożliwe ...

Tych przekonywaczy to z 70% załogi z jaką dziś pracuję. Ale dla mnie to nie problem. Mogę wziąć kacowe (mam 4). Nie zaszkodzi też jak kilku doktorów mnie przebada. Czasy dziś nerwowe i niepewne, a serduszko jedno i styrane ;-) Mam nadzieję, że skarbonki pójdą w moje ślady!!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia