• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dlaczego został zamnięty temat " Nabór zewnętrzny" ??

Status
Zamknięty.

Ganz

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Styczeń 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam

Jak w temacie , ktos coś wie? Dlaczego został zamknęty temat z naborem ??
 
Ja zamknąłem. Co otworzyłem forum to widziałem wpis z naboru. Za dużo było w nim wpisów banalnych po prostu. Temat można kontynuować tutaj, ale proszę jak już coś wpisujecie, to proszę zastanowić się czy mój wpis nie zaśmieca czasem forum po prostu.
 
Jakoś banalne posty w innych tematach nie przeszkadzają nikomu.
 
Temat naborów zewnętrznych to bardzo ważna sprawa. Od lat podnosimy jako Związek tę kwestię, widząc wiele braków w tym zakresie i niekorzystny wpływ na formację. Jestem zatem zainteresowany wszelkimi nieprawidłowościami. Jeśli takie są Waszym zdaniem to piszcie proszę. Natomiast co do banalnych wpisów. Owszem występują zapewne także w innych wątkach. Proszę tylko zważyć, że ten wątek dotyczy obecnie kilkudziesięciu osób, a inne wątki, tysięcy osób z KAS i banalne posty w innych tematach, które zapewne także tam się pojawiają, pod tym kątem proszę rozpatrywać. Chodzi o to, że tysiące osób nie chce mieć forum zdominowanego przez banalne wpisy w temacie, który Ich w ogóle nie interesuje. A zatem proszę o sensowne wpisy w tym wątku, wskazywanie na nieprawidłowości w naborze, unikanie wpisów nic nie wnoszących do sprawy.
 
Dzownilam dzisiaj pan powiedzial że dadzą wyniki ale nie wiadomo kiedy bo to musi zgodę wydać przelozony czy coś takiego.
 
Ostatnia edycja:
Wreszcie pokazaly się długo oczekiwane wyniki, kiedy kolejny nabór. ?
 
To że nabór był niekoniecznie muszą być przyjęcia. A kolejny nabór? Raczej nie będzie.
 
Szczerze współczuję wszystkim kandydatom tego zawrotnego tempa rekrutacji... Co za porażka, żeby przy obecnej koniunkturze na rynku pracy tak długo przeprowadzać nabór.
 
Do elitarnych jednostek taki nabór to zwykła rzecz 💪😂
 
wiec nie powinno to tyle trwac tutaj :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
Czyli telefony milczą jak rozumiem? "Trochę" się to ciągnieeee
 
Przyszła dobra zmiana i powinniście się przyzwyczaić, że jest i będzie burdel. Każdy ma czas na wszystko a przede wszystkim dyrektor, który cały czas myśli, myśli i myśli ........ a jak wiecie, jest to trudny proces :)
 
Ostatnia edycja:
Ja, mimo iż przeszedłem rozmowę, rezygnuje z dalszego postępowania.
To jest lekka przesada, aby nabór trwał pół roku, a tak naprawdę to dopiero polmetek - gdzie badania lekarskie, gdzie ankieta bezpieczeństwa - kolejne pół roku.
Ja rozumiem, że jest dużo chętnych, ale mozna to chyba jakoś lepiej ogarnąć z punktu organizacyjnego.
Więc przyjęcia jak będą, to dopiero w 2019
 
Ostatnia edycja:
To raczej norma. Czy u nas, czy w SG, czy w policji. W SG postępowanie rekrutacyjne potrafiło trwać 2 lata.
 
To raczej norma. Czy u nas, czy w SG, czy w policji. W SG postępowanie rekrutacyjne potrafiło trwać 2 lata.
w Policji teraz bardzo szybko to przebiega

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 
Mogli chociaż poinformować, że w późniejszym terminie będą informować telefonicznie, a nie dać wyniki i trzymać w niepewności w nieskończoność...... Jakby się do kogoś odezwali dawać znać, że coś ruszyło.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry