• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ankieta bezpieczeństwa

Status
Zamknięty.
Wywnioskowalem, że to pierwsza część listy pewnie się pojawi kolejna. Wydaje mi się , że całość podzielili na dwie części. Pierwsza to od a do jakiejś litery. A druga od jakiejś tam litery do z.
 
Ktoś wie coś na temat drugiej części listy skierowanych na komisję. Dzwonił ktoś do kadr.
 
Ostatnia edycja:
No chyba tylko tyle wiemy że trzeba czekać bo nie otrzymali wszystkich wyników
 
Dalej cisza. Nie mam pojęcia na kiedy chcą mieć przebadana ekipę gotowa do sluzby.
 
Dzwoniłem dzisiaj do kadr. Będzie druga lista. ABW jeszcze nie przesłało drugiej tury wyników ankiet.
 
Nie no moze az tak to nie bedzie, ABW ma 3 miesiace to do pazdziernika zdaza 😁, no moze listopad z tym pośpiechem.
 
Znajomy ostatnie badanie ma 15 go września. Lekarz mówił mu, że wyniki dostanie dwa tygodnie po ostatnim badaniu. Może się wezmą za robotę i szybciej to wszystko ogarnął.
 
A to nie robi sie badań w jeden dzień ? Co to za badania że dopiero na 15 września ?
 
Trzeba oblecieć : ortopedę, internistę, psychologa, psychiatrę , laryngologa, kardiologa, i dziewczyny ginekologa eirc trochę tego jest ;/
 
Potwierdzam, podobno wcześniejsze terminy są już zajęte i dlatego tak długo musimy czekać na niektóre badania. Dodatkowo po ostatnim z nich trzeba czekać co najmniej 2 tygodnie na decyzję komisji.

Rady ode mnie: warto mieć ze sobą podpisany imieniem i nazwiskiem pojemnik na mocz. Dziewczyny, panie w rejestracji mówią, by wcześniej zrobić prywatnie cytologię i mieć ze sobą wyniki.

U psychologa znowu robi się matryce Ravena. U psychiatry tylko krótka rozmowa.
Ogólnie nic strasznego, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry