• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ankieta bezpieczeństwa

Status
Zamknięty.

Kamil1991

Użytkownik
Dołączył
24 Maj 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich tu zgromadzonych;) orientujecie się ile się czeka na decyzję o ewentualnym przyjęciu do służby ? Od momentu złożenia ankiety bezpieczeństwa. Czy badania lekarskie robi się w trakcie postępowania sprawdzającego ? Czy po wynikach postepowania. Pozdrawiam ;)
 
Pozytywny wynik ankiety nie oznacza przyjęcia do służby. Badania lekarskie wykonuję się po wynikach. Sprawdzanie ankiety trwa od 1 msc do 1,5 msc
 
Tak wiem że pozytywny wynik ankiety nie równa się z przyjęciem. Dzięki Smalczyk za odpowiedź ;)
 
To najpierw są wyniki ankiety czy lista osób przyjętych po decyzji dyrektora ?
 
W tym roku ankiety były wysyłane pocztą. Niektóre osoby znały już wyniki ankiet zanim została zatwierdzona lista. Ja np nie dostałem się do służby ale po 2 dniach dostałem poświadczenie bezpieczeństwa. Pozdro :)
 
Jak sytuacja z tym naborem co składał ankiety bezpieczeństwa ?
 
Na rozmowie powiedzieli, że wcielenie planują na sierpień wrzesień z naciskiem na wrzesień. Mogliby już podać wyniki tych ankiet bo sie ludzie niecierpliwią ;)
 
Mi też powiedzieli, że sierpień a tu cisza z tą ankietą, a co potem. Wybiorą kogo chcą. Powiedzieli, że nie mamy komisji lekarskiej tylko lekarza medycyny pracy, w innych mają komisję, czy my innym postępowaniem idziemy, na innych zasadach, czy co? Wie ktoś coś na ten temat?
 
Ooo o tym lekarzy medycyny nie slyszalem. Ta informacja z pewnego źródła ?
 
Pytałam na rozmowie, tak mi odpowiedziano, nie wiem czy pewne, że dostaniemy wykaz placówek w swoich miastach po info o przyjęciu.
 
Czy ktos orientuje sie czy w komisji lekarskiej bądź u lekarza medycyny pracy, zwracają uwagę na podwyższony poziom bilirubiny we krwi?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry