Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8 do 14 z 44

Temat: Problem z umundurowaniem

Domyślnie

Cytat Napisał Szklan Zobacz post
    Mundur dostaniesz po paru miesiącach. Służba celno-skarbowa to służba pseudomundurowa choćby z tego względu, że tylko w tej służbie dochodzeniowcy chodzą w mundurach, tymczasem w normalnych służbach standardem jest strój cywilny. Ja odchodzę z tego syfu, więc jakbyś chciał, to za małe pieniądze mogę Ci odsprzedać to i owo w rozmiarze XL. Jednocześnie gorąco odradzam wstąpienie do służby, która traktuje cię jak gówno.
    Jakieś konkrety z tym traktowaniem jak gówno?

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał Szklan Zobacz post
    Mundur dostaniesz po paru miesiącach. Służba celno-skarbowa to służba pseudomundurowa choćby z tego względu, że tylko w tej służbie dochodzeniowcy chodzą w mundurach, tymczasem w normalnych służbach standardem jest strój cywilny. Ja odchodzę z tego syfu, więc jakbyś chciał, to za małe pieniądze mogę Ci odsprzedać to i owo w rozmiarze XL. Jednocześnie gorąco odradzam wstąpienie do służby, która traktuje cię jak gówno.
    Nie nazywaj służby syfem i nie opowiadaj o traktowaniu jak gówno. Mimo wszystko Ty i tysiące innych nadal nosi ten mundur.

Domyślnie

Cytat Napisał AdamDworcow Zobacz post
    Nie nazywaj służby syfem i nie opowiadaj o traktowaniu jak gówno. Mimo wszystko Ty i tysiące innych nadal nosi ten mundur.
    Znowu mnie część odrzuci epitetami ale zgadzam się z Kolegą Adamem.

Domyślnie

Cytat Napisał Falcon Zobacz post
    Znowu mnie część odrzuci epitetami ale zgadzam się z Kolegą Adamem.

Tiaaa ...

"Syf" to nie jest Służba. "Syf", to jest KAS dla funkcjonariuszy.

Jakoś tym, tam "na górze", nie przeszkadza traktować ludzi jak g*wno
    i to pomimo tego, że noszą właśnie mundur ...

Domyślnie

Cytat Napisał bolo1999 Zobacz post
    odsprzedać?

przecież za 1,5 roku w tych sortach nie można będzie chodzić
    bolo1999 jesteś takim tępakiem czy tylko udajesz ? Jakbyś był celnikiem to wiedziałbyś że sorty się zużywają m.in buty które po pół roku użytkowania nie nadają się do niczego. Bardzo dobrze że kolega chce odsprzedać, jeśli nie ma opcji zamówienia z CMM a na oddziale już nie ma w czym chodzić to jest to najlepsza opcja. Nawet jeśli za 1,5 roku nie będzie można w nich chodzić .... to przez te 1,5 roku w czymś jednak trzeba.

Domyślnie

Cytat Napisał Celny Zobacz post
    bolo1999 jesteś takim tępakiem czy tylko udajesz ? Jakbyś był celnikiem to wiedziałbyś że sorty się zużywają m.in buty które po pół roku użytkowania nie nadają się do niczego. Bardzo dobrze że kolega chce odsprzedać, jeśli nie ma opcji zamówienia z CMM a na oddziale już nie ma w czym chodzić to jest to najlepsza opcja. Nawet jeśli za 1,5 roku nie będzie można w nich chodzić .... to przez te 1,5 roku w czymś jednak trzeba.
    Kolega chce odsprzedać gówno, które dostał za darmo.Wyciągnie z tego syfu ile się da. Może Ci, którzy popierają poglądy tego kolegi odejdą razem z nim? Śmiało, bezrobocie prawie zero i wszystkie przedsiębiorstwa czekają na geniuszy. Dodam, iż moje buty nie rozlatują się po rocznym użytkowniku, a za biurkiem nie siedzę. Mam na nie sposób - czyszczę. Z CMM na sorty czekałem najdłużej do 2 miesięcy. Idiotą nie jestem i wiem co zamawiać z wyprzedzeniem, żeby ludzie nie brali mnie za szmaciarza.

Domyślnie

Arvo, nic nie dostałem za darmo. Ja za ten mundur, zrobiony ze szmat muszę zapłacić kilka tysięcy złotych. Może dla Ciebie to mało, dla mnie po wieloletniej pracy na rzecz Skarbu Państwa to ogromne pieniądze. Może dla Ciebie materiał, z którego jest zrobiony mundur jest szlachetny, jednak większość osób gołym okiem zauważy, że to najgorsze dziadostwo. Życzę wszystkim, żeby mundury SCS nie były zrobione z takich szmat.
    Ostatnio edytowane przez Szklan ; 14-06-2018 o 07:32

Uprawnienia