Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 44

Temat: Problem z umundurowaniem

Exclamation Problem z umundurowaniem

Witam,

Wszyscy Celnicy wiedzą że od pewnego czasu jest ogromny problem z sortem mundurowym. Zamówienia z Centralnego Magazynu Mundurowego przychodzą nawet po kilku miesiącach.

Czy miałby ktoś do sprzedania nową koszulkę z krótkim rękawem rozmiar (S,M) oraz spodnie polowe letnie ? Może komuś zalega w szafie, chętnie odkupię.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Wstrzymane się 1 października wchodzi nowe rozporządzenie odnośnie umundurowania. Nowe emblematy nowe blachy. Nie ma przepisów przejściowych więc pewni są że zdarza. Polecam poczytać ciekawe mundury a jeszcze lepsze emblematy i blacha

Wszyscy Celnicy wiedzą że od pewnego czasu jest ogromny problem z sortem mundurowym. Zamówienia z Centralnego Magazynu Mundurowego przychodzą nawet po kilku miesiącach.

Czy miałby ktoś do sprzedania nową koszulkę z krótkim rękawem rozmiar (S,M) oraz spodnie polowe letnie ? Może komuś zalega w szafie, chętnie odkupię.[/QUOTE]

Domyślnie

Nowy mundur został oparty na naszym zielonym blacha okrągła.z orłem. Dwa emblematy na kamieniach okrągły na prawym a tarcza na lewym. Nie ma już mundurów czarnych. Jedynie mundur specjalny dla nowej realizacji jasna oliwka jak AT w Policji .

Domyślnie

A możesz przesłać projekt? Wraz ze wzorami mundurów i blach, jeżeli posiadasz. Pozdrawiam

Domyślnie

Skoro piszecie, że są takie problemy z magazynem, to czy w momencie rozpoczęcia służby mam szansę dostać umundurowanie czy na początku będę służył w cywilnych ubraniach (DS)?

Ogólnie na co mogę liczyć po przyjęciu?

Domyślnie

Mundur dostaniesz po paru miesiącach. Służba celno-skarbowa to służba pseudomundurowa choćby z tego względu, że tylko w tej służbie dochodzeniowcy chodzą w mundurach, tymczasem w normalnych służbach standardem jest strój cywilny. Ja odchodzę z tego syfu, więc jakbyś chciał, to za małe pieniądze mogę Ci odsprzedać to i owo w rozmiarze XL. Jednocześnie gorąco odradzam wstąpienie do służby, która traktuje cię jak gówno.

Domyślnie

Cytat Napisał Szklan Zobacz post
    Mundur dostaniesz po paru miesiącach. Służba celno-skarbowa to służba pseudomundurowa choćby z tego względu, że tylko w tej służbie dochodzeniowcy chodzą w mundurach, tymczasem w normalnych służbach standardem jest strój cywilny. Ja odchodzę z tego syfu, więc jakbyś chciał, to za małe pieniądze mogę Ci odsprzedać to i owo w rozmiarze XL. Jednocześnie gorąco odradzam wstąpienie do służby, która traktuje cię jak gówno.
    odsprzedać?

przecież za 1,5 roku w tych sortach nie można będzie chodzić
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Uprawnienia