• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Powrót do służby po wygranej sprawie!

szamot

Użytkownik
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
32
Punkty reakcji
5
W temacie jak wyżej. Taka opcja pewnie istnieje w dalekiej przyszłości.
Opuściłem służbę bez żalu ze strony IAS oraz mojej również. 13 czerwca mam wyznaczony termin rozprawy i na dwoje babka wróżyła. W nowej pracy jest mi przyzwoicie - nie narzekam ponieważ bym zgrzeszył.
I tak myślę że zdecydowanie wolałbym wziąć odszkodowanie za niesłuszne zwolnienie( ups. nie przyjęcie propozycji do US)
Co sądzicie zwłaszcza Ci którzy nie przyjęli propozycji bądż nie otrzymali jej wcale?
 
Mi akurat tak dobrze nie jest, jak sądziłem że będzie.
Ale mniejsza z tym, najgorsze jest to upokorzenie, które trzeba było przełknąć i niestety, dalej nosić w sercu...
 
Lupus głowa do góry.Uwierz mi że na izbie świat się nie kończy. Uważam iż pod kątem podejścia do pracowników jest to instytucja zdecydowanie patologiczna. Piszę to jako funkcjonariusz który otrzymał świadectwo służby od 1994r. do sierpnia 2017r. Czyli parę lat się nazbierało i mam zdecydowanie coś do powiedzenia. Patologia goni patologię. Nie wyobrażam sobie abym miał wrócić. Upokorzenie o którym mówisz - podtarłem sobie nim d.....pę. Bardziej czuję się uwolniony ze spokojną głową i poważnymi perspektywami na przyszłość w zupełnie innej branży.
 
trzymam kciuki za wygraną,
lepiej wziąźć odszkodowanie i nie wracać w to miejsce pracy, wygrana nie daje Ci gwarancji jaka sytuacje będzie w oddziale,
jeśli obecna praca jets ok to po sprawie zamknij ten rozdział swojego życia, nie oglądaj sie i idz do przodu
 
Back
Do góry