• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jak wygląda nowy wz. legitymacji dla funkcjonariuszy?

Wprawdzie jest nowy wzór, ale zgodnie z ustawą o KAS stare legitymacje nadal są ważne (ja taką mam, ważną jeszcze do końca 2018 r). Nie ma przymusu wymiany.
 
Nowe legitymację wyglądają słabo wręcz żałośnie każdy miał nadzieję że w kas zawita 21 wiek czyli legitymację jak w innych służbach karta wielkości dowód osobisty , jednak powiela się pozostałe błędy w dodatku wypisywana odręcznie brak godła polski na froncie wygląda jak legitymacja szkolna osoba kontrolowana lub inne służby na pierwszy żut oka nie potrafią rozpoznać co to za służba czy ministerstwo finansów jest tak biedne żeby wyrobić pożądane legitymację mamy się nosić jak dziady? Ciekawe co zostanie zrobione z nr służbowymi tzw blacha pewnie pujdzie w zapomnienie legitymację SC były prYnajmiej czytelne i wyglądały na dok służbowy kasowska wygląda jak karta wędkarska
 
i zdjęcie skan i druk zamiast wklejonego oryginału... kto to wymyślił
 
i zdjęcie skan i druk zamiast wklejonego oryginału... kto to wymyślił
To akurat plus. Tylko kadrowanie i zmiana proporcji woła o pomstę do nieba. Inna sprawa, że żądano od nas zdjęć papierowych, zamiast elektronicznych, w dodatku bez podania pożądanych wymiarów / proporcji.
 
Ale odręczne wpisywanie danych na taki dok. To wygląda jak jakaś podróbka, jak nas widzą tak o nas mówią
 
Po co komu ten kasowski śmieć, jakbym miał koledze z Policji czy SG takie g,,, pokazać, chyba ze wstydu bym się spalił. Nie mam i nie chce - też forma protestu:)
 
No jedyne co wniosłeś do rozmowy to to że sobie nabiłes posta kolejny papierkowicz co ortografia tylko umie uczyć....
 
No jedyne co wniosłeś do rozmowy to to że sobie nabiłes posta kolejny papierkowicz co ortografia tylko umie uczyć....

skoro tobie nie jest wstyd...

mi jest wstyd za ciebie, że funkcjonariusz nie potrafi ustrzec się błędów ortograficznych w języku kraju, któremu służy

na publicznym forum...

nie w esemesku do cioci Grażynki

każdy popełnia błędy, ale mądry do nich się przyznaje i na nich się uczy...

zamiast skruchy - buta...
 
Ostatnia edycja:
skoro tobie nie jest wstyd...

mi jest wstyd za ciebie, że funkcjonariusz nie potrafi ustrzec się błędów ortograficznych w języku kraju, któremu służy

na publicznym forum...

nie w esemesku do cioci Grażynki

każdy popełnia błędy, ale mądry do nich się przyznaje i na nich się uczy...

zamiast skruchy - buta...

Bolo odpuść, cały ten temat jest jałowy, kogo obchodzi jak wygląda karta biblioteczna tego syfu, tj kasu... jacyś młodzi się tu podpalili i tyle.
 
Bolo odpuść, cały ten temat jest jałowy, kogo obchodzi jak wygląda karta biblioteczna tego syfu, tj kasu... jacyś młodzi się tu podpalili i tyle.
W temacie o operacyjnych było to samo, jak tylko wyraziłem swoją opinie, nieco złośliwie przyznaje, nagle objawiły się jakieś lopezy ramirezy itp, tacy siedzą za każdym krzakiem:)


omyłkowo zacytowałem sam siebie przepraszam.
 
13 lat pracowałem nad rzeźbą pijąc piwo a teraz mnie wykadrowali (zwęzili) i wyglądam jak bym miał anoreksje...
 
Bolek, nasz ty purysto językowy!
A rozpoczynanie zdania wielką literą? A interpunkcja? Tobie też powinno być wstyd, ale zapewne jest to uczucie całkowicie Ci obce.
 
Bolek, nasz ty purysto językowy!
A rozpoczynanie zdania wielką literą? A interpunkcja? Tobie też powinno być wstyd, ale zapewne jest to uczucie całkowicie Ci obce.

tylko zaczepki...

jeśli nie możesz / nie chcesz robić czegokolwiek dla środowiska - zajmij się rodziną

nie marnuj czasu na trolling

każdy twój wpis od blisko roku - to WYŁĄCZNIE ataki i przytyki wobec mnie
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry