Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 43 do 49 z 65

Temat: Postanowiem wrci do Suby

Domylnie

Wiele osb trzyma za Pana kciuki. Trzeba pokaza pisiorowym aparatczykom , e nikt nie bdzie kad gowy pod topr. Przyjdzie i czas na nich, bd musieli odpowiedzie za szwindle jakie zrobili z Panem i wieloma innymi uczciwymi funkcjonariuszami.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999
    Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Doczy
    Feb 2006
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Postw
    9,506
    Wpisw
    2

Domylnie

DIAS Opole odmwi udostpnienia inf publicznej. Zasoniono si paragrafami. W mojej ocenie bdnie i doszo do zamania prawa wg mnie i to ju zaskaryem do Szefa KAS, potem zo skarg do WSA, bo nie sdz, by Szef stan po mojej stronie i stronie prawa i sprawiedliwoci

Niezalenie od powyszego zoyem dzisiaj wniosek w trybie zwykym.

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej
    w Opolu

WNIOSEK

I Niniejszym - dziaajc w imieniu wasnym skadam wniosek o udostpnienie:
    - wszystkich dokumentw jakie zaistniay po pierwszej i uniewanionej rozmowie kwalifikacyjnej dot. mojej osoby, w tym prosz o przekazanie arkuszy ocen poszczeglnych czonkw Komisji i wynik kocowy Komisji i wszystkich innych dokumentw/protokow jakie zaistniay w sprawie

Prosz take o podanie szczegw uniewanienia pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiedzielimy si tylko o jakich bdach formalnych? Jakich? Jakie to s powody?

- wszystkich dokumentw jakie zaistniay po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej. W szczeglnoci arkusze ocen poszczeglnych czonkw Komisji i wynik kocowy Komisji

Sprawa dotyczy naboru do Suby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Opolu nr 1/2018 z dnia 2 lutego 2018r.
    Piszc wszystkie dokumenty, mam te na myli wynik kocowy pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej jaki powsta w mojej sprawie i zosta Pani przedoony wraz z adnotacjami o powodach uniewanienia i wszystkie inne dokumenty dotyczce tego naboru.

Zwrciem si o powysze w trybie dostpu do informacji publicznej.
    Zastosowano jednak onglerk paragrafami i odmwia mi Pani dostpu do informacji. Uwaam, ze zamano ustaw o dostpie do informacji publicznej i wyka to w stosownym odrbnym postpowaniu, ktre ju si toczy.
    Niemniej skadam kolejny, tym razem tradycyjny wniosek, o udostpnienie tych dokumentw dot. mojej osoby.
    Powouj si na art. 60 Konstytucji, ktry zosta naruszony poprzez fakt, i brak udostpnienia danych informacji narusza wyraon w tym przepisie zasad rwnego dostpu do suby publicznej skoro nie mona uzyska wiedzy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, przyczynach uniewanienia tej rozmowy i braku ogoszenia wynikw oraz przyczynach powoania nowej komisji konkursowej - a te okolicznoci uzasadniaj wtpliwo co do dziaa organw, co do ich bezstronnoci i przebiegu teje rozmowy kwalifikacyjnej.

Artyku 60 Konstytucji gwarantuje rwny dostp do suby publicznej. Nie budzi wtpliwoci zatem, e wszelkie rekrutacje i procesy przyj do suby powinny by transparentne i jawne, tak aby wykluczy podejrzenia o bdy lub podejrzenia o umylne nieprawidowoci (ujmujc rzecz lapidarnie).

Pragn doda, e wczeniej, na etapie tego postpowania, udostpniano wgld do dokumentacji np. po tecie wiedzy, po tecie psychologicznym.

Co si nagle zmienio, e ten dostp ograniczono?
    Czego si Pani obawia, co ma Pani do ukrycia, e nagle zmienia Pani zdanie co do publicznego charakteru naboru do suby publicznej i nie chce Pani udostpni wynikw ocen poszczeglnych czonkw Zespou i wyniku kocowego pierwszej i drugiej rozmowy kwalifikacyjnej?

Uprzejmie Pani informuj, e w tej sprawie nie mog by stosowane arbitralne i subiektywne oceny i wszystko powinno by jawne i transparentne.

Informacj prosz przekaza na maila slawomir.siwy@celnicy.pl

Majc powysze na uwadze, wnosz jak na wstpie.

Z powaaniem Sawomir Siwy
    Ostatnio edytowane przez slawomir.siwy ; 17-05-2018 o 10:15
    CELNIKU ZDEKLARUJ SI - DEKLARACJA DO ZWIZKU Konto Zwizku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Doczy
    Feb 2006
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Postw
    9,506
    Wpisw
    2

Domylnie

Zoyem ju te kwestionariusz do IAS Katowice i Wrocaw, bo trwaj tam nabory do SCS.
    W Katowicach zdaem ju test wiedzy i 30 maja bdzie test sprawnoci fizycznej. Z tym problemu take nie powinno by
    Moj obecno w IAS Katowice i Wrocaw wykorzystam przy okazji na zbirk podpisw pod projektami obywatelskimi.

We Wrocawiu dopiero zakoczyo si skadanie dokumentacji.

Dlaczego kandyduj? Tylko dlatego, e postpowanie przed sdami o przywrcenie do suby jest dugotrwae. Wierz, e wygram i wrc w tym trybie, ale a tyle czeka bezczynnie nie chc.
    Miaem propozycj innej dobrze patnej pracy, ale nie mog tak zostawi Zwizku, MF nie moe by wygrany tej batalii, to byoby bez sensu, to byaby kapitulacja na caej linii.
    Nie chc zatem bezczynnie siedzie w tzw. midzyczasie - moe to by kilka lat - i staram si te odciy Zwizek, ktry mnie zatrudnia. Korzystajc z okazji dzikuj wszystkim, ktrzy wspieraj Zwizek poprzez czonkostwo, bo to dziki Wam mog kontynuowa t misj.
    Postanowiem te udowodni MF, e mamy w Polsce obowizujcy art.60 Konstytucji. S oceny okresowe przez moje ponad 20 lat suby. W kadej z nich byem oceniany pozytywnie, miaem kompetencje wszelkie i nadawaem si do suby. Co si nagle stao, przecie nie straciem kompetencji, kwalifikacji, dowiadczenia? Zamierzam wykaza, e dochodzi do nielegalnych w naborze do SCS arbitralnych ocen poszczeglnych organw. Finalnie, sprawa znajdzie swj fina przed Sdem, chyba e ktry DIAS i czonkowie Komisji oceni wczeniej obiektywnie moje predyspozycje do suby.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SI - DEKLARACJA DO ZWIZKU Konto Zwizku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domylnie

Cytat Napisa slawomir.siwy Zobacz post
    Zoyem ju te kwestionariusz do IAS Katowice i Wrocaw, bo trwaj tam nabory do SCS.
    W Katowicach zdaem ju test wiedzy i 30 maja bdzie test sprawnoci fizycznej. Z tym problemu take nie powinno by
    Moj obecno w IAS Katowice i Wrocaw wykorzystam przy okazji na zbirk podpisw pod projektami obywatelskimi.

Dlaczego kandyduj? Tylko dlatego, e postpowanie przed sdami o przywrcenie do suby jest dugotrwae. Wierz, e wygram i wrc w tym trybie, ale a tyle czeka bezczynnie nie chc.
    Miaem propozycj innej dobrze patnej pracy, ale nie mog tak zostawi Zwizku, MF nie moe by wygrany tej batalii, to byoby bez sensu, to byaby kapitulacja na caej linii.
    Nie chc zatem bezczynnie siedzie w tzw. midzyczasie - moe to by kilka lat - i staram si te odciy Zwizek, ktry mnie zatrudnia. Korzystajc z okazji dzikuj wszystkim, ktrzy wspieraj Zwizek poprzez czonkostwo, bo to dziki Wam mog kontynuowa t misj.
    Postanowiem te udowodni MF, e mamy w Polsce obowizujcy art.60 Konstytucji. S oceny okresowe przez moje ponad 20 lat suby. W kadej z nich byem oceniany pozytywnie, miaem kompetencje wszelkie i nadawaem si do suby. Co si nagle stao, przecie nie straciem kompetencji, kwalifikacji, dowiadczenia? Zamierzam wykaza, e dochodzi do nielegalnych w naborze do SCS arbitralnych ocen poszczeglnych organw. Finalnie, sprawa znajdzie swj fina przed Sdem, chyba e ktry DIAS i czonkowie Komisji oceni wczeniej obiektywnie moje predyspozycje do suby.
    Przyjmij sie do Policji, Agencji Bezpieczestwa Wewntrznego, Agencji Wywiadu, Suby Kontrwywiadu Wojskowego, Suby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Stray Granicznej, , Suby Ochrony Pastwa, Pastwowej Stray Poarnej na jeden dzie i moesz od razu i na emerytur.

Domylnie

Cytat Napisa digital411 Zobacz post
    Przyjmij sie do Policji, Agencji Bezpieczestwa Wewntrznego, Agencji Wywiadu, Suby Kontrwywiadu Wojskowego, Suby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Stray Granicznej, , Suby Ochrony Pastwa, Pastwowej Stray Poarnej na jeden dzie i moesz od razu i na emerytur.

- Nie "od razu", Kolego @digital411, NIE >>OD RAZU<< !!!

Dopiero potem ...

I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem", a wod szczeglnie ceni ...

Domylnie

Cytat Napisa cat Zobacz post

- Nie "od razu", Kolego @digital411, NIE >>OD RAZU<< !!!

Dopiero potem ...

obostrzenia emerytalne s dla funkcjonariuszy celno-skarbowychSawko nim nie jest wic powinien wnioskowa o emerytur mundurow do ZER ,Wiem wiem art 12-3
    Ostatnio edytowane przez digital411 ; 17-05-2018 o 16:17

Domylnie

Cytat Napisa slawomir.siwy Zobacz post

padalec i gnj b. zasiad teraz na tronie. kolega mu obs..... majestat, ktry tene podobno ma. ot, i ca przyczyna. le niedugo wybory, a po nich litoci nie bdzie.

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams