• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Odpowiedź z ZER MSWiA

cat

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
4 789
Punkty reakcji
2 619

https://celnicy.pl/attachment.php?attachmentid=5465&d=1523515690


Przykładowo-dla 2 osób: przyczyna renty [FONT=&quot]powstaje jednocześnie
PODCZAS SŁUŻBY obydwu (np
. [/FONT]
1.III[FONT=&quot]'[/FONT]17 - 1.VII[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]'17[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]
No i co ?!
- OBAJ nadal na chorobowym , a teoretycznie tylko 1 pełni służbę w SC-S,
2-gi pracuje teoretycznie w US/został "wygaszony" ...

Z odpowiedzi wynika, że tylko 1 otrzyma rentę (?!)

Ha, ha ...

~3,14Rdolą farmazony !!!

 
Taka interpretacja przepisów to czyste szmaciarstwo. Funkcjonariusze latami pracujący stracili zdrowie a teraz dzięki szmaciarskim decyzją M.Banasia a w następstwie takiej interpretacji przepisów są pozbawieni prawa do renty mundurowej. Wstyd, żal mi tylko koleżanek i kolegów których taka sytuacja dotyka. Ale głowa do góry, nie takie szmaciarskie przepisy uchylono. Pozdrawiam.
 
Taka interpretacja przepisów to czyste szmaciarstwo. Funkcjonariusze latami pracujący stracili zdrowie a teraz dzięki szmaciarskim decyzją M.Banasia a w następstwie takiej interpretacji przepisów są pozbawieni prawa do renty mundurowej. Wstyd, żal mi tylko koleżanek i kolegów których taka sytuacja dotyka. Ale głowa do góry, nie takie szmaciarskie przepisy uchylono. Pozdrawiam.

Taką mam sytuację niestety. Choroba zawodowa nabyta w Służbie Celnej .Z uwagi na stan zdrowia przeniesiona do urzędu skarbowego.kontynuacja l4 i zasiłek rehabilitacyjny.
O emeryturę mogę wystąpić ale o rentę nie
To paranoja.
 
Back
Do góry