• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

art 15a, L-4 a Służba Celna.

A ja myślę Bolo, że ankieta kierowana jest do wszystkich służb w tym do funkcjonariuszy Służby Celnej i zamierzam wziąść w niej udział.
 
zgodnie z treścią pisma nie interesuje ich zdanie funkcjonariuszy sc-s, a tym bardziej członków celnicy.pl

nie kierują do nas ankiety, a do wszystkich pozostałych i owszem


C.N.D.*

* - co należało dowieść

pobrane (2).jpg
 
Szanowni forumowicze bolo1999 i cat. Z całą pewnością ankieta skierowana jest również do naszego środowiska cyt." Szanowne Koleżanki i Koledzy policjanci strażacy, strażnicy graniczni, funkcjonariusze Służby Więziennej i celnicy!
Realizując swoje wcześniejsze decyzje, Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, z dniem 23 kwietnia 2018 r. uruchamia ankietę referendalną...".
 
Szanowni forumowicze bolo1999 i cat. Z całą pewnością ankieta skierowana jest również do naszego środowiska cyt." Szanowne Koleżanki i Koledzy policjanci strażacy, strażnicy graniczni, funkcjonariusze Służby Więziennej i celnicy!
Realizując swoje wcześniejsze decyzje, Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, z dniem 23 kwietnia 2018 r. uruchamia ankietę referendalną...".


Masz rację, celnicy są wymienieni w nagłówku.

Jaką zatem formę protestu proponujesz, jako osoba "ucywilniona" ?
 
Szanowni forumowicze bolo1999 i cat. Z całą pewnością ankieta skierowana jest również do naszego środowiska cyt." Szanowne Koleżanki i Koledzy policjanci strażacy, strażnicy graniczni, funkcjonariusze Służby Więziennej i celnicy!
Realizując swoje wcześniejsze decyzje, Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, z dniem 23 kwietnia 2018 r. uruchamia ankietę referendalną...".

ale tylko w nagłówku

w treści, pod koniec pisma, gdy mowa jest o sposobie REALIZACJI, celników już nie ma

"kto jest przeciw"? nie widzę, dziękuję :)
 
(...) Za przeprowadzeniem ogólnokrajowej manifestacji w Warszawie jest 90,4 % osób. Wzięcie w niej udziału deklaruje 4774 funkcjonariuszy.
Za nienakładaniem mandatów za wykroczenia, za które można stosować pouczenia jest 11750 odpowiedzi, czyli 96,4 %, - wzięcie udziału w tej formie protestu deklaruje 7677 osób
Protest włoski popiera 89,1 % - wzięcie udziału 7732 osób (...).


http://nszzp.pl/komunikaty/aktualne-wyniki-ankiety-protestacyjnej-na-portalu-nszzp-pl/
 
Ostatnia edycja:
(...) Za przeprowadzeniem ogólnokrajowej manifestacji w Warszawie jest 90,4 % osób. Wzięcie w niej udziału deklaruje 4774 funkcjonariuszy.
Za nienakładaniem mandatów za wykroczenia, za które można stosować pouczenia jest 11750 odpowiedzi, czyli 96,4 %, - wzięcie udziału w tej formie protestu deklaruje 7677 osób
Protest włoski popiera 89,1 % - wzięcie udziału 7732 osób (...).


http://nszzp.pl/komunikaty/aktualne-wyniki-ankiety-protestacyjnej-na-portalu-nszzp-pl/


Ależ Kolego @tele echo !!
Nie wydaje Ci się i na pewno potrafisz liczyć. Tak w rzeczywistości wygląda sformułowanie:
"statystycznie rzecz biorąc" ...

 
Ależ Kolego @tele echo !!
Nie wydaje Ci się i na pewno potrafisz liczyć. Tak w rzeczywistości wygląda sformułowanie:
"statystycznie rzecz biorąc" ...


przyjmując że tylko ja z celników wypowiem się w ankiecie to zgodnie z prawdą 100% celników będzie za :)
 
Jest to bardzo przykre, że ZZ działające w obszarze Służby Celnej nie są zainteresowane akcją jaka została rozpoczęta przez FZZSM, a przecież jest to dla nas szansa na usunięcie art 15a. To przeklęte minfin nigdy nie zgodzi się na zmianę zapisu, że służba liczy się od 15.09.1999r, a nawet jeszcze zabierają nam 9 miesięcy i liczą od momentu mianowania. Podłość i chamstwo tych ludzi nie ma granic. Z tego powodu powinniśmy poprzeć wszyscy akcje protestacyjną, jeśli nasze związki nie są zainteresowane to podaje linki do referendum:

http://nszzp.pl/referendum-ws-ogolnokrajowej-akcji-protestacyjnej-sluzb-mundurowych/
http://www.nszzfsg.pl/referendum/

Ja skorzystałem SG.


Masz rację, celnicy są wymienieni w nagłówku.

Jaką zatem formę protestu proponujesz, jako osoba "ucywilniona" ?

cat a Ty jeśli będzie pikieta w Wa-wie nie ubierzesz munduru i na nią nie pojedziesz, chociaż jesteś ucywilniony? Mundur chyba jeszcze masz? Nie wiem i nie znam ciebie ale myślę, że masz więcej służby i pracy niż od roku 1999r więc chyba warto o to walczyć, o uczciwą emkę.
 
Back
Do góry