Strona 25 z 29 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 169 do 175 z 198

Temat: Projekty obywatelskie dot. Kas

Domyślnie

Cytat Napisał młspeclat67 Zobacz post
    Trochę czasu mi zabrało uświadomienie sobie, żem nie krowa i poglądy zmieniać mogę. MFiZ chce rządzić przez podział i tu można ich zaskoczyć...

... w dodatku serwując na prawdę przyzwoity pomysł Koledze z US ...

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Nie ma szans aby cokolwiek dostało się do wiadomości ludzi z us i ias z pośrednictwem Solidarności. Na stronie skarbowcy.pl tylko przez chwilę była informacja o zbieraniu podpisów pod projektami. I został usunięta.

Domyślnie

Cytat Napisał alterego Zobacz post
    Nie ma szans aby cokolwiek dostało się do wiadomości ludzi z us i ias z pośrednictwem Solidarności. Na stronie skarbowcy.pl tylko przez chwilę była informacja o zbieraniu podpisów pod projektami. I został usunięta.
    Solidarność to jak rozumiem ten sprzedawczyk L? Dlaczego usunęli? ? Bo to związek, który żeruje na swoich członkach, nic dla nich nie robiąc. Każdy, dobry projekt jest dla nich zagrożeniem. Zatem nie oglądaj się tylko sam działaj, póki co agitacja do zz jest całkowicie legalna xD

Domyślnie

Strona skarbowcy.pl nie jest dla pracowników, ona jest dla decydentów z MF oraz niektórych posłów pis. Jest redagowana wyłącznie pod tym kątem, co nietrudno zauważyć. Ma również przekonywać decydentów z mf, że pan L to mający wpływ na środowisko człowiek. Strona skarbowcy pl to strona pana L, a pisze tam wyłącznie paru jego klakierów

Domyślnie

To jest powód dla którego m. in. nie przyjąłem propozycji pracy w US. Tam nie tylko kierownicy czy naczelnicy są slugusami obecnie panujacych, ale również zz sa sprzedane i nie robią nic dla pracowników poza dbałością o własny tyłek. Fu obrzydliwe.

Domyślnie

Cytat Napisał młspeclat67 Zobacz post
    Solidarność to jak rozumiem ten sprzedawczyk L? Dlaczego usunęli? ? Bo to związek, który żeruje na swoich członkach, nic dla nich nie robiąc. Każdy, dobry projekt jest dla nich zagrożeniem. Zatem nie oglądaj się tylko sam działaj, póki co agitacja do zz jest całkowicie legalna xD
    Tak to prawda, że przez chwilę był post i został usunięty. Wiem też, że "solidarność" jest przeciwna temu projektowi i zablokowali informację o nim w urzędach skarbowych. Niestety wśród kolegów skarbowców jest przekonanie, że nic się nie zmieni, albo czekają na związki by coś zrobiły choć od lat nie zrobiły nic. Projekt do kilku znajomych skarbowców wysłałem, ale co z tym zrobią nie wiem. Szkoda, że większość urzędów nie wie o tym, że cokolwiek robicie.

Domyślnie

Cytat Napisał StefanM Zobacz post
    Tak to prawda, że przez chwilę był post i został usunięty. Wiem też, że "solidarność" jest przeciwna temu projektowi i zablokowali informację o nim w urzędach skarbowych. Niestety wśród kolegów skarbowców jest przekonanie, że nic się nie zmieni, albo czekają na związki by coś zrobiły choć od lat nie zrobiły nic. Projekt do kilku znajomych skarbowców wysłałem, ale co z tym zrobią nie wiem. Szkoda, że większość urzędów nie wie o tym, że cokolwiek robicie.
    Czyli solisrarność jest przeciwna temu by, zarówno funkcjonariusze jak i pracownicy więcej zarabiali Nie rozumiem jak mogli zablokować informacje o tym, wystarczy wejść na forum tutejsze. Rozsyłajcie skarbowcy link do forum, tego L zablokować nie może. Na prywatne skrzynki, jeżeli się boicie używać służbowych

Uprawnienia