Strona 1 z 43 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 300

Temat: Projekty obywatelskie dot. Kas

Domyślnie Projekty obywatelskie dot. Kas

no właśnie, grubo trzeba grać z populizmem.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
    SKARBOWCY DO DZIEŁA !

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Inicjatywa obywatelska jak najbardziej z tym, że powinna dotyczyć zlikwidowania tego syfu kas, tej głupoty którą zafundował nam banas. I na taką inicjatywę mogę zbierać podpisy. Żadna modernizacja tego syfu nie ma sensu. To trzeba rozpieprzyc.

Domyślnie

No tak lepiej bujać w obłokach i torpedować realne pomysły niż walczyć o swoje.

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Tele echo, usunąłem Twój wpis ze względu na tytuł postu. Bez przesady, to jest forum publiczne. Tego typu hasła są niepotrzebne i prawnie przede wszystkim niedozwolone.

Koleżanki i Koledzy. Po prostu wypunktujmy populizm wnosząc do Sejmu projekty obywatelskie. Tylko tyle i aż tyle.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Tele echo, usunąłem Twój wpis ze względu na tytuł postu. Bez przesady, to jest forum publiczne. Tego typu hasła są niepotrzebne i prawnie przede wszystkim niedozwolone.

Koleżanki i Koledzy. Po prostu wypunktujmy populizm wnosząc do Sejmu projekty obywatelskie. Tylko tyle i aż tyle.
    przepraszam. ale takie są emocje po tym, jak nas bezczelnie okłamano. tytuł dotyczył działania referendalnego oraz wyborczego, przy urnie. obojętnie, czy samorządowej, sejmowej czy prezydenckiej.

byliśmy potrzebni jako wyborcy. później już nie.

Domyślnie

Tele echo nie zawsze się z Tobą zgadzałem ale dzisiaj pełna zgoda i tak jak napisałeś wcześniej, (Sławek to usunął). Należy z innymi służbami zbierać podpisy pod inicjatywą obywatelską dotyczącą art 15 a oraz L-4. Jeśli chodzi o kas to tu nie ma chyba sensu zbierać podpisów pod ustawę modernizacyjną. Dla mnie kas to trup i reanimacja nie pomoże.

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Nie chcesz zarabiać więcej mario97? O to chodzi w ustawie modernizacyjnej.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Uprawnienia