• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekty obywatelskie dot. Kas

Pod linkiem jest sformalizowany wykaz do zbierania podpisów. Wykaz wynika z Rozp. Prezesa RM i inny być nie może.
Plik w doc. KOMITET WYKAZ KAS.DOC

Ps. Liczy się każdy podpis! Jeszcze raz wielkie dzięki!
 
Dziękuję za działania Skarbowiec Nieetosowy. Uzasadnienie nie ma znaczenia po przyjęciu aktu prawnego. Uzasadniać i tak będziemy dużo szerzej, jak już projekt złożymy w Sejmie. Czytaj projekt ustawy, tj. przepisy. Czy tam także z czymś się nie zgadzasz? (...)
Do samego projektu ustawy oczywiście uwag nie mam ( co do kwot to zdaję się na autorów projektu ) a i nie ukrywam, że najbardziej podoba mi się art. 3 ( zwłaszcza punkt 3 ).
Przesyłka z listami już nadana. Oczywiście priorytetem.
 
Chciałbym Was prosić o wsparcie ogłoszenia w dzienniku ogólnopolskim.
Myślę, że warto zamieścić Apel do Obywateli RP w gazecie ogólnopolskiej
https://celnicy.pl/content.php/4631-...LITEJ-POLSKIEJ
Koszt to 5600 zł netto.
Proszę o wsparcie tej inicjatywy.
Nr konta Komitetu to 94 1020 3714 0000 4802 0375 5923 w PKO BP

APELUJĘ TEŻ ABYŚCIE ROZSYŁALI APEL DO MEDIÓW, POSŁÓW, UDOSTĘPNIALI NA SWOICH PROFILACH W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

PROSZĘ TEŻ O MAX DZIAŁANIA NA OSTATNIEJ PROSTEJ.
PROSZĘ WIELKICH ZAANGAŻOWANYCH LUDZI, BY PRZESZLI SIĘ Z WYKAZEM OD DRZWI DO DRZWI, OD POKOJU DO POKOJU, OD BIURKA DO BIURKA, OD STANOWISKA DO STANOWISKA I POPROŚCIE KAŻDEGO O ZŁOŻENIE PODPISU POPARCIA NA LIŚCIE, KTÓRĄ MU DACIE DO PODPISU. LISTĘ PODPISANĄ ZABIERAJCIE ZE SOBĄ I IDŹCIE DALEJ. DAJCIE TEŻ WYDRUKOWANY WYKAZ KAŻDEMU, BY ZEBRAŁ PONADTO PODPISY SWOICH BLISKICH I ZNAJOMYCH.
 
Ostatnia edycja:
Wysłałem wykaz do znajomego z 2. krańca Polski. Zbierze wśród najbliższej rodziny i współpracowników w pracy. Wszyscy spoza KAS.
 
Jest 82 000 podpisów. Zostało 4 dni!!! Dajmy z siebie wszystko na tej ostatniej prostej. Nie dyskutujmy na inne poboczne tematy. Ostateczny termin wysłania podpisów do Komitetu 48-300 Nysa ul. Otmuchowska 50 - NADANIA LISTU PRIORYTETEM - to dzień 21 sierpnia, wtorek.
Jest wciąż czas, działajmy. Informujcie innych o konieczności maksymalnej mobilizacji.
Przekażcie dzisiaj tę informację każdej spotkanej osobie w KAS, Roześlijcie to gdzie tylko możecie. Działajmy!
 
Ostatnia edycja:
Jest 82 000 podpisów. Zostało 4 dni!!! Dajmy z siebie wszystko na tej ostatniej prostej. Nie dyskutujmy na inne poboczne tematy. Ostateczny termin wysłania podpisów do Komitetu 48-300 Nysa ul. Otmuchowska 50 - NADANIA LISTU PRIORYTETEM - to dzień 21 sierpnia, wtorek.
Jest wciąż czas, działajmy. Informujcie innych o konieczności maksymalnej mobilizacji.
Przekażcie dzisiaj tę informację każdej spotkanej osobie w KAS, Roześlijcie to gdzie tylko możecie. Działajmy!
Projekt Obywatelski to WIELKA szansa dla całego naszego srodowiska na poprawe jakości naszej pracy ,poprawe bytu naszego i naszych rodzin.Jesli tego nie wykorzystamy to bedziemy później mogli miec pretensje tylko do siebie. ja juz zebrałem wczesniej tyle podpisów ile mogłem ale w weekend podzwonie do znajomych moze uda mi sie jeszcze wyciagnac troche podpisów.
 
Dzisiaj niedaleko festyn. Może zbiorę parę podpisów zanim dostanę w mordę. Nie chciał bym tylko dowiedzieć się w środę, że to wszystko było na darmo :(
 
Nie gniewaj się Bolo ale projekt kas nie dla wszystkich jest tematem najważniejszym. To co już nie można poruszać innych tematów bo jest projekt kas? Weź pod uwagę Bolo, że nie wszyscy są zainteresowani tym projektem.
 
Proszę, nie przejmujmy się malkontentami i działajmy. Jeszcze mamy czas dzisiaj i jutro.
Projekt dot. emerytur, pod którym zbieraliśmy podpisy parę lat temu, także nie wszyscy podpisali. Były osoby i ZZ, które do końca, nie tylko afiszowały swoją niechęć i to, że nie interesuje ich projekt, ale oficjalnie na piśmie walczyły przeciwko projektowi i robiły wszystko, by nie udało się zebrać podpisów.
Cóż, są w Naszym środowisku takie osoby, które kontestują działania podejmowane w interesie ogółu i nic na to nie poradzimy. Musimy sobie z tym radzić i tyle. Działajmy. Jeszcze mamy czas.
O sukcesie mogą decydować pojedyncze podpisy. Każdy jest na wagę złota.
 

O sukcesie mogą decydować pojedyncze podpisy. Każdy jest na wagę złota.

Trzymam kciuki za powodzenie akcji, wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wielka to sprawa dla całego naszego środowiska. Sam zbieram do ostatniej chili i zachęcam każdego kogo sie da do podpisania, sa oczywiście tacy ,którzy nie podpisza i już ale trudno.Wazne ,że robie ile moge jak bardzo wiele osób zarówno celników jak i skarbowców. Jeśli sie uda to będzie sukces nas wszystkich i sygnał dla władzy, że potrafimy sie dobrze zorganizować.
 
Witam, proszę o podanie adresu do wysyłki listy podpisów. Mail nie otwiera mi się na prywatnej skrzynce
 
Nie gniewaj się Bolo ale projekt kas nie dla wszystkich jest tematem najważniejszym. To co już nie można poruszać innych tematów bo jest projekt kas? Weź pod uwagę Bolo, że nie wszyscy są zainteresowani tym projektem.

ja się nie gniewam bo nie mam o co

ale ty powinieneś skierować pytanie nie do mnie, tylko do Sławka - autora apelu

ja tylko zauważyłem jego (apelu) nieskuteczność

a dzisiaj, o tej godzinie, to stracił (apel) już na aktualności, chyba...
 
Back
Do góry