Strona 33 z 43 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 225 do 231 z 300

Temat: Projekty obywatelskie dot. Kas

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Dziękuję za działania Skarbowiec Nieetosowy. Uzasadnienie nie ma znaczenia po przyjęciu aktu prawnego. Uzasadniać i tak będziemy dużo szerzej, jak już projekt złożymy w Sejmie. Czytaj projekt ustawy, tj. przepisy. Czy tam także z czymś się nie zgadzasz? (...)
    Do samego projektu ustawy oczywiście uwag nie mam ( co do kwot to zdaję się na autorów projektu ) a i nie ukrywam, że najbardziej podoba mi się art. 3 ( zwłaszcza punkt 3 ).
    Przesyłka z listami już nadana. Oczywiście priorytetem.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Chciałbym Was prosić o wsparcie ogłoszenia w dzienniku ogólnopolskim.
    Myślę, że warto zamieścić Apel do Obywateli RP w gazecie ogólnopolskiej
    https://celnicy.pl/content.php/4631-...LITEJ-POLSKIEJ
    Koszt to 5600 zł netto.
    Proszę o wsparcie tej inicjatywy.
    Nr konta Komitetu to 94 1020 3714 0000 4802 0375 5923 w PKO BP

APELUJĘ TEŻ ABYŚCIE ROZSYŁALI APEL DO MEDIÓW, POSŁÓW, UDOSTĘPNIALI NA SWOICH PROFILACH W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

PROSZĘ TEŻ O MAX DZIAŁANIA NA OSTATNIEJ PROSTEJ.
    PROSZĘ WIELKICH ZAANGAŻOWANYCH LUDZI, BY PRZESZLI SIĘ Z WYKAZEM OD DRZWI DO DRZWI, OD POKOJU DO POKOJU, OD BIURKA DO BIURKA, OD STANOWISKA DO STANOWISKA I POPROŚCIE KAŻDEGO O ZŁOŻENIE PODPISU POPARCIA NA LIŚCIE, KTÓRĄ MU DACIE DO PODPISU. LISTĘ PODPISANĄ ZABIERAJCIE ZE SOBĄ I IDŹCIE DALEJ. DAJCIE TEŻ WYDRUKOWANY WYKAZ KAŻDEMU, BY ZEBRAŁ PONADTO PODPISY SWOICH BLISKICH I ZNAJOMYCH.
    Ostatnio edytowane przez slawomir.siwy ; 10-08-2018 o 13:58
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Wysłałem wykaz do znajomego z 2. krańca Polski. Zbierze wśród najbliższej rodziny i współpracowników w pracy. Wszyscy spoza KAS.

Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Jest 82 000 podpisów. Zostało 4 dni!!! Dajmy z siebie wszystko na tej ostatniej prostej. Nie dyskutujmy na inne poboczne tematy. Ostateczny termin wysłania podpisów do Komitetu 48-300 Nysa ul. Otmuchowska 50 - NADANIA LISTU PRIORYTETEM - to dzień 21 sierpnia, wtorek.
    Jest wciąż czas, działajmy. Informujcie innych o konieczności maksymalnej mobilizacji.
    Przekażcie dzisiaj tę informację każdej spotkanej osobie w KAS, Roześlijcie to gdzie tylko możecie. Działajmy!
    Ostatnio edytowane przez slawomir.siwy ; 17-08-2018 o 08:24
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Jest 82 000 podpisów. Zostało 4 dni!!! Dajmy z siebie wszystko na tej ostatniej prostej. Nie dyskutujmy na inne poboczne tematy. Ostateczny termin wysłania podpisów do Komitetu 48-300 Nysa ul. Otmuchowska 50 - NADANIA LISTU PRIORYTETEM - to dzień 21 sierpnia, wtorek.
    Jest wciąż czas, działajmy. Informujcie innych o konieczności maksymalnej mobilizacji.
    Przekażcie dzisiaj tę informację każdej spotkanej osobie w KAS, Roześlijcie to gdzie tylko możecie. Działajmy!
    Projekt Obywatelski to WIELKA szansa dla całego naszego srodowiska na poprawe jakości naszej pracy ,poprawe bytu naszego i naszych rodzin.Jesli tego nie wykorzystamy to bedziemy później mogli miec pretensje tylko do siebie. ja juz zebrałem wczesniej tyle podpisów ile mogłem ale w weekend podzwonie do znajomych moze uda mi sie jeszcze wyciagnac troche podpisów.

Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Jest ponad 85 tys. podpisów. Zostało parę dni. Działaj!
    https://celnicy.pl/content.php/4637-...a%C5%82y-3-dni!

Domyślnie

Dzisiaj niedaleko festyn. Może zbiorę parę podpisów zanim dostanę w mordę. Nie chciał bym tylko dowiedzieć się w środę, że to wszystko było na darmo

Uprawnienia