• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekty obywatelskie dot. Kas

Zatrzymanie Jacka K. przysłoniła Nam w dniu dzisiejszym Nasz główny temat.
Przypominam i proszę o zebranie podpisów i odesłanie pierwszej partii bezpośrednio po Świętach i następnie kontynuowanie działań.
Ja mam już 30. Mi idzie bardzo łatwo. A jak u Was?
 
koleżanki i koledzy, unikając politycznego kontekstu, może tak znów pokażemy pazurki?
oczywiście z dedykacją dla obecnego figuranta na stanowisku zarządzającego potworkiem zwanym .... ?
 
Zatrzymanie Jacka K. przysłoniła Nam w dniu dzisiejszym Nasz główny temat.
Przypominam i proszę o zebranie podpisów i odesłanie pierwszej partii bezpośrednio po Świętach i następnie kontynuowanie działań.
Ja mam już 30. Mi idzie bardzo łatwo. A jak u Was?

Po świętach myślę, że wyśle ok. 50 podpisów.
 
Spełniam tylko swój obowiązek jako członka Związku.

Chapeau bas to dla Pana Sławka i całego Zarządu za wielka pracę, zaangażowanie i niezłomną, bezkompromisową i niesprzedajną postawę wobec MF. Dziekuję.
 
Spełniam tylko swój obowiązek jako członka Związku.

Chapeau bas to dla Pana Sławka i całego Zarządu za wielka pracę, zaangażowanie i niezłomną, bezkompromisową i niesprzedajną postawę wobec MF. Dziekuję.
Dziękuję bardzo. Członkowie nie zbiorą tylu podpisów. To jest akcja całego środowiska i każdy mam nadzieję będzie z czasem trwania akcji postrzegał to tak jak Ty, jako swój obowiązek. Pewnie będą wyjątki, ale były też w 2016 i daliśmy radę mimo wszystko.
Większość środowiska to mądrzy ludzie z otwartymi umysłami i na pewno będzie finalnie dobrze.
 
Obywatelskie projekty dot. KAS - co nowego w sprawie?

Z zainteresowaniem przeczytałem projekty obywatelskie dot. KAS. Postulowane zmiany są dla nas bardzo istotne, a ich wdrożenie powinno być dla nas bezwzględnym PRIORYTETEM. Bardzo podoba mi się szeroka płaszczyzna osób których zmiany mają dotyczyć (nie tylko obecni funkcjonariusze służby celno-skarbowej, ale też byli funkcjonariusze służby celnej oraz byli pracownicy UKS). Przecież nie możemy być dyskryminowani i biernie się temu przyglądać. Razem jesteśmy silni. Razem możemy przeforsować postulowane zmiany. Proszę o informacje, co w sprawie się dzieje, ile mamy podpisów, jakie są wasze przemyślenia?
 
Witam

Listy z podpisami pomału zaczynają docierać.

Przypominam uprzejmie o wysłaniu już zebranych podpisów i kontynuację działań na nowym wykazie. Podpisy już zebrane, nawet jeśli jest ich kilka, tj. mniej niż 10, proszę już przekazać

Dzięki za działania. Zachęcam pozostałe osoby, zachęcam wszystkich
 
Witam

Listy z podpisami pomału zaczynają docierać.

Przypominam uprzejmie o wysłaniu już zebranych podpisów i kontynuację działań na nowym wykazie. Podpisy już zebrane, nawet jeśli jest ich kilka, tj. mniej niż 10, proszę już przekazać

Dzięki za działania. Zachęcam pozostałe osoby, zachęcam wszystkich

Szkoda że nie dodałeś, że brak jest w naszej ustawie ( KAS ) możliwości odwołania się.... od np ucywilnienia lub braku propozycji. A to było podstawą odrzucenia ustawy degradacyjnej np. dla rady ocalenia narodowego .... generałów prl.
 
Dodałem więcej. Projekt obywatelski cofa skutki ucywilnienia i zapewnia po powrocie do munduru ciągłość służby. Oczywiście dla wszystkich chętnych. DZIAŁAJMY!
 
Dodałem więcej. Projekt obywatelski cofa skutki ucywilnienia i zapewnia po powrocie do munduru ciągłość służby. Oczywiście dla wszystkich chętnych. DZIAŁAJMY!
Pomimo ogólnego zniechęcenia przekazałem do wysłania coś około 70 podpisów i zbieram dalej:) Pozdrawiam i życzę nam wszystkim powodzenia, a Tobie Sławku dzięki za zaangażowanie :)
 
Ja deklarowałem, że zbiorę 50 podpisów, udało się ponad 70. W pt wysyłam listy do Nysy. Co istotne, większość sygnatariuszy to ludzie spoza branży. W moim US spotkałem sie z odmową podpisów (sic!). Boja sie własnego cienia. Jak takie pis** są z dawnej skarbówki, to nie można sie dziwić, że jest, jak jest.
 
Zebrałem od obywateli popierających projekty obywatelskie od ponad 100 obywateli w tym funkcjonariusze SCS i pracownicy UKS ,rodzina , przyjaciele ,koledzy i naprawdę od obcych ludzi ,ale każdemu trzeba tłumaczyć o co chodzi,wysyłam rownież w piątek.Pozdrawiam CKR6.
 
Ja deklarowałem, że zbiorę 50 podpisów, udało się ponad 70. W pt wysyłam listy do Nysy. Co istotne, większość sygnatariuszy to ludzie spoza branży. W moim US spotkałem sie z odmową podpisów (sic!). Boja sie własnego cienia. Jak takie pis** są z dawnej skarbówki, to nie można sie dziwić, że jest, jak jest.
Nie jesteś jedynym który trafił na taką barierę ludzie tam boją się własnego cienia. Ogólnie masakra.
 
Cudowne wpisy. Dziękuję bardzo. Ogólne zniechęcenie i obawy w niektórych jednostkach na pewno znikną z czasem. Jestem spokojny. Dawajmy tylko wciąż niezachwianie dobry przykład jw. wielcy Stary1, Mirekk83, jakubek40 i inni, a na pewno damy radę.
 
Cudowne wpisy. Dziękuję bardzo. Ogólne zniechęcenie i obawy w niektórych jednostkach na pewno znikną z czasem. Jestem spokojny. Dawajmy tylko wciąż niezachwianie dobry przykład jw. wielcy Stary1, Mirekk83, jakubek40 i inni, a na pewno damy radę.

Sławku, dlaczego dostałem bana na niektóre wątki ?
 
Po wczorajszym zebraniu ponad 20 podpisów wśród najbliższych pracowników (zajęło to około 20 min) nasunęła się taka refleksja: obojętność i brak nadziei. Ale z zebraniem podpisów nie było problemu. I tu kieruję słowa do przewodniczących lokalnych ZZ, zaangażujecie się Państwo w te słuszne postulaty. Przesyłanie tylko skopiowanych wiadomości ze strony Celnicy.pl to za mało, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Do ludzi trzeba dotrzeć i być bliżej nich.
 
Back
Do góry