• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Postępowanie kwalifikacyjne - III etap badanie psychologiczne/multiselect

zal2000

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich serdecznie.

Na wstępie zaznaczę, że jestem nowy na forum i aktualnie jestem po testach sprawności fizycznej. Mam gorącą prośbę do osób, które w ostatnim czasie zostały przyjęte do służby lub mają wiedzę na temat jak wygląda ten etap ?? A konkretnie czy są to pytania tak lub nie, czy jakieś sześciany lub zadania matematyczne, łamigłówki, rozmowa z psychologiem. Jak to po prostu wygląda ?

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat dlatego z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
 
Witam wszystkich serdecznie.

Na wstępie zaznaczę, że jestem nowy na forum i aktualnie jestem po testach sprawności fizycznej. Mam gorącą prośbę do osób, które w ostatnim czasie zostały przyjęte do służby lub mają wiedzę na temat jak wygląda ten etap ?? A konkretnie czy są to pytania tak lub nie, czy jakieś sześciany lub zadania matematyczne, łamigłówki, rozmowa z psychologiem. Jak to po prostu wygląda ?

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat dlatego z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

MultiSelect to test opracowany na potrzeby Policji. W SCS/SC nie ma niczego takiego, nie wiem nawet, czy w tym zakresie jest centralizacja, tzn. czy we wszystkich województwach etap ten wygląda tak samo. Ja z tego co pamiętam przed przyjęciem do służby w SC wypełniałem matryce Ravena i EPQ-R.
 
Back
Do góry