• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nabór 2017/2018

Status
Zamknięty.
Wyniki z ankiet może na poczatku czerwca a pozniej jeszcze lekarz o ile sie nie myle. Rozmowa standardowo o sobie i dlaczego 😉
 
Na rozmowie zadali pytania dotyczące wartości którymi kieruje się w życiu, zapytali czy jestem osobą odpowiedzialna, jak zachowałabym się w danej sytuacji itp
 
Mnie natomiast za wszelką cenę próbowali zniechęcić :p
 
mozesz napisac przykladowe pytania z testu wiedzy? bede wdzieczna :)
 
a jakis przyklad?
Pytanie z odpowiedziami A B lub C jedna poprawna punktowana albo 1 albo 0.
Konstytucja RP
-Władzę wykonawczą sprawuje
- Ilu jest posłów/ senatorów
- Kto jest zwierzchnikiem Sił RP
-Kto jest autorem słów Hymnu Polski
Z KAS
- kto mianuje aspiranta
-kto mianuje oficera
- jakie są korpusy SCS
-jaki stopień otrzymuje funkcjonariusz na początku swojej służby.
UE
- kto jest szefem Rady Europy
- siedziba Rady Europy
- z kim Polska weszła do UE
Z życia codziennego
Co znaczy na samochodzie napis TDI
Co znaczy na samochodzie 4x4
Było łącznie 40 pytań to są przykładowe.
 
dziekuje ;)[/Q

Pytanka na poziomie szkoły podstawowej 4 klasa :) ale luz, nie musisz mieć matury, napisz tylko, że jesteś wierny panu b, i za 2000 pln będziesz utrwalaczem władzy ludowej:)

PS - serio są ludzie co w tym syfie skarbowym chcą pracować ??
 
Ostatnia edycja:
dziekuje ;)[/Q

Pytanka na poziomie szkoły podstawowej 4 klasa :) ale luz, nie musisz mieć matury, napisz tylko, że jesteś wierny panu b, i za 2000 pln będziesz utrwalaczem władzy ludowej:)

PS - serio są ludzie co w tym syfie skarbowym chcą pracować ??

Ciekawe czy Ty ponownie wystartowałbyś i jak byś musiał zdać wszystkie etapy nawet z napisem "wierny Panu B" to czy byś zdał.
Zastanawia mnie dlaczego tak się wypowiadasz skoro dalej pracujesz. Jak byłoby Tobie tak źle to byś nie pracował.
 
Ostatnia edycja:
Sprawdzajcie skrzynki pocztowe, ja dzisiaj dostałem list z wynikami postępowania sprawdzającego.
 
Pozytywnie :) ale na pewno na stronie jeszcze będą się pojawiać informacje, chociażby lista kandydatów zatwierdzonych do przyjęcia itp.
 
Abażur a z jakiego miasta jesteś? Ja to zapewne dostanę w następnym tygodniu
 
Dzieci we mgle nie wiedzą gdzie będą !!!
 
Już nie chcę się Was czytać, skoro tak paskudnie jest w tej pracy, to proponuję się zwolnić i iść do prywaciarza szczególnie w naszym regionie. Powodzenia życzę! Ciekawe jak wtedy będziecie gadać?
 
Strasznie tym żyjecie :) Ktoś wam bzdur naopowiadał, że to dobra praca, albo lepiej, że służba XD? Biedne dzieci...
Może to i prawda, że" wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma", ale może pozwólcie żeby każdy sam wyrobił sobie zdanie na temat pracy=służby?!
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry