Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 25

Temat: nabór 2017/2018

Domyślnie nabór 2017/2018

co możecie powiedzieć na temat naboru Psyche rozwalają jeśli chodzi o terminy zawsze po etapie trzeba czekać 2 tygodnie
    Kończą się testy psychola a później rozmowy. Miało być 25 etatów doszło 10 kolejnych a teraz ogłoszenie na 25 kolejnych. W pierwszej fazie po przedłużeniu naboru było 10 osób na 1 miejsce Czy jestem szalony że złożyłem papiery i usilnie czekam. Gdzie jest fajniej w kuzni czy bobrach. Co powiedzieć na rozmowie
    Wiem że wszędzie dobrze gdzie nas niema ale co zrobić jak los tak chce

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał NUMEREK Zobacz post
    co możecie powiedzieć na temat naboru Psyche rozwalają jeśli chodzi o terminy zawsze po etapie trzeba czekać 2 tygodnie
    Kończą się testy psychola a później rozmowy. Miało być 25 etatów doszło 10 kolejnych a teraz ogłoszenie na 25 kolejnych. W pierwszej fazie po przedłużeniu naboru było 10 osób na 1 miejsce Czy jestem szalony że złożyłem papiery i usilnie czekam. Gdzie jest fajniej w kuzni czy bobrach. Co powiedzieć na rozmowie
    Wiem że wszędzie dobrze gdzie nas niema ale co zrobić jak los tak chce
    jak wyglądają teraz psycho?

Domyślnie

czaszka dymi od tych informacji
    Ostatnio edytowane przez NUMEREK ; 02-03-2018 o 15:57

Domyślnie

Czemu tak dużo osób nie zaliczyło psycho ? Co takiego było ?

Domyślnie

Czy były tablice Ravena czy tylko test osobowości?
    Ostatnio edytowane przez sousse1 ; 12-03-2018 o 20:05

Domyślnie

co do ilości należy spytać panią psycholog
    "Połowa" odpadła czyli standard - na każdym z etapów odpada połowa (nie przychodzi na test czy nie daje rady)

Były ravena i osobowości STANDARD nic nadzwyczajnego Jak ktoś chociaż zainteresował się jakie są testy z psychologa do służb do powinien wiedzieć
    Ja poszedłem z marszu na wszystkie testy i zdałem wszystkie wiec uważam ze nie było trudno

Domyślnie

Cytat Napisał NUMEREK Zobacz post
    co do ilości należy spytać panią psycholog
    "Połowa" odpadła czyli standard - na każdym z etapów odpada połowa (nie przychodzi na test czy nie daje rady)

Były ravena i osobowości STANDARD nic nadzwyczajnego Jak ktoś chociaż zainteresował się jakie są testy z psychologa do służb do powinien wiedzieć
    Ja poszedłem z marszu na wszystkie testy i zdałem wszystkie wiec uważam ze nie było trudno

a słyszałeś o odcinaniu marginesu z góry i z dołu?
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Uprawnienia