• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Filmy, nagrania - Służba Celna, KAS

theGun

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
20
Wrzucajcie w tym wątku ciekawe filmy dotyczące Naszej formacji.
[video=youtube_share;nF4bYkm9Fzg]https://youtu.be/nF4bYkm9Fzg[/video]
 
Daj spokój z tym teatrzykiem. Większość "czarnych" nie potrafi zaliczyć biegu na kilometr,zrobić JEDNEJ prawdziwej pompki i brzuchy im wiszą do kolan.
Nie mówiąc już o jakiś Titi sriti. Egazamin - komedia, jak wf dla niepełnosprawnych.
ale show i fikcja zawsze były podstawą SC, to czemu ma być inaczej w KAS?
 
Daj spokój z tym teatrzykiem. Większość "czarnych" nie potrafi zaliczyć biegu na kilometr,zrobić JEDNEJ prawdziwej pompki i brzuchy im wiszą do kolan.
Nie mówiąc już o jakiś Titi sriti. Egazamin - komedia, jak wf dla niepełnosprawnych.

Przesadzasz, i to mocno. A niektórzy może olewali to wszystko świadomie - mnie za zaliczanie TSF na piątki spotkała w zeszłym roku taka "nagroda", że koniec końców znalazłem się poza służbą.
 
Ty też Kandydat??
Ale to już chyba w jakichś innych okolicznościach niż propozycje..
Żeby było jasne, znam trochę fajnych gostków i naprawdę dobrze przeszkolonych, ale i sporo z przeciwnego bieguna...
A pokazy to fikcja, bo w życiu nigdy tak nie wyjdzie. Zresztą, nawet to nieprawidłowo było momentami, ale nie mnie oceniać..Mogli chociaż dać jakichś instruktorów do tego filmu.
 
Ty też Kandydat??
Ale to już chyba w jakichś innych okolicznościach niż propozycje..

To właśnie propozycja była tą "nagrodą". Nie jest miło, gdy obiecują ci jedno, a potem znienacka trafiasz na samo dno, bo ktoś z powodu jakichś swoich chorych wizji wskazał, że chce cię w swojej komórce. Ale mówienie przy tym, że to wszystko w uznaniu twojej dobrej opinii i powinieneś się cieszyć z takiej propozycji jest jak splunięcie w twarz. I jeszcze do tego podstępem skłaniają cię do jej przyjęcia i mówią, że w ciągu tygodnia zostaniesz przeniesiony.

Ja "ucywilniłem" się na własne życzenie, bo miałem już dość cwaniactwa i karierowiczostwa w tej naszej nowej formacji. A gdybym po prostu zażądał zwolnienia ze służby to zamiast wypłacić odprawę (którą bym dostał nie przyjmując propozycji - gdybym nie został wprowadzony w błąd) sądziliby się jeszcze ze mną o zwrot równowartości umundurowania.

A pokazy to fikcja, bo w życiu nigdy tak nie wyjdzie.

Nie, ale w takich pokazach chodzi o zaprezentowanie formacji na zewnątrz. Policyjni antyterroryści też robią takie pokazy i chociaż są lepiej wyszkoleni, to w ich przypadku w rzeczywistości też wszystko wygląda inaczej. O czym niestety mieliśmy niedawno okazję się przekonać.
 
Ostatnia edycja:
Te pokazy to prawda fikcja i reżyserowane prawda pokazuje inaczej że tak jak unas i innej służbie często wysyła się nas na żywioł bez odp dany np rozpoznania szkolenia z tti to pozoracja funcjusze się boją zaragoowac podczas interwencji a co ważne nie wiedzą jak zabezpieczać kolegę na służbie ale to wynik starych konspektów szkoleń i niestety wieku instruktorów którzy nie pełnią służb na codzienne tylko zajmują się szkoleniami nie mają porównania do rzeczywistości a szkoda bo służba ma potencjał i przede wszystkim dużo sprzętu dobrego sprzętu
 
Marzyłem o takiej służbie, jaką pokazują na nieprawdziwych pokazach. Ale o niej i jej potencjale, stanowią głównie ludzie. A sprzęt i kasę faktycznie mieliśmy, że Policja zazdrościła, eh..
 
Back
Do góry