• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Was kumpel przewodniczący z Olsztyna siedzi za łapówki.

Hellmut

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Może jakaś zbiórka pieniędzy? :cool: Pomagajmy działaczom związkowym prześladowanym za ich działalność ;)
 
Nie bardzo mogę dać wiarę żeby to była prawda, zatrzymać można każdego, miałem okazję go poznać, każdy widzi jak się udziela w walce o wszystkich byłych i obecnych pracowników kas.
 
Może jakaś zbiórka pieniędzy? :cool: Pomagajmy działaczom związkowym prześladowanym za ich działalność ;)


i z czego radocha?

jeśli jest winny - to smutne że był przew oi - zawiódłby zaufanie wielu

jeśli jest niewinny - to skandalem byłoby takie pomówienie i działania

czy tak czy tak - ja nie widzę powodów do radości

ja nie wiem jak było - a ty?
 
Ostatnia edycja:
Może jakaś zbiórka pieniędzy? :cool: Pomagajmy działaczom związkowym prześladowanym za ich działalność ;)

Nie takie rzeczy się zamiatało pod dywan. Kariery do dziś kwitną!
Ale zwolnili podobno "złodziei Vatu", i teraz ja muszę znosić te wszystkie podejrzenia, domniemania, domysły, choć nie miałem z tym syfem nic wspólnego!
Taka to k..wa "sprawiedliwość" dlatego sr.ł pies tych wszystkich bydlaków od "czarnych list". Obym ich jeszcze spotkał pod Biedrą jak żebrzą na Harnasia.
 
Back
Do góry