• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test sprawności

gruby74elk

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Styczeń 2018
Posty
21
Punkty reakcji
2
Ostatnio byłem na szkoleniu ŚPB, tzn. pałka, paralizator, chwyty obezwładniające. Czy teraz już będę musiał zdawać testy sprawnościowe? Jak one wyglądają? Czy egzaminator „pomaga” w zaliczeniu biegania :-D Bo z bieganiem będę miał największy problem.
 
Pomocna odpowiedź, trochę podzwoniłem i wiem, czasami „stoper” zacina się i zatrzymuje na kilkanaście sekund :D więc luz
 
Biegaj dla zdrowia swojego a co do testu to zebys sie nie z dziwil ze bedzie luz
 
w byłym WZP mamy wyszkolonych funkcjonariuszy, spadochrony niech się stresują testami

[video=youtube_share;nF4bYkm9Fzg]https://youtu.be/nF4bYkm9Fzg[/video]
 
Bez przesady juz nie robmy z wzp komandosow sa w grupach lepisi i gorsi ale nie kazdy musi byc mocny we wszystkim jeden fizyczny drugi merytoryczny. Testy sprawnosciowe sa do przejscia jak ktos cos troche wiecej robi niz siedzi przed tv i piwo/fajka. Biegajac raz/dwa razy w tygodniu spokojnie jest to do zaliczenia bez zacinajacych sie stoperow... Wystarczy chciec
 
Jak większość życia była za biurkiem to weź tu zdaj, straszą już, że nie będzie zatrzymywania stopera na magiczne sekundy :-(
 
No i przez długi okres nie było egzaminów sprawnościowych, jednak w czerwcu teraz będą i jest kur*** big problem. Jak tu z wagą około 100 kg zdać.
Oby byly stopery zatrzymane i z minutę odjęte. Tylko słyszałem ze egzamin ma być nagrywany żeby przekrętów nie było. Kilka osób deklaruje że będzie nagrywała.
 
Jezeli biegasz od czasu kiedy napisales swoj pierwszy post to mysle ze zaliczysz egzamin sprawnoaciowy ;)
 
Jak tam grubaski?? Biegacie?? Nie będzie wstrzymywania czasów i pobłażania, to elyta elyt ma być, a nie taktyczne zwisające brzuchy, kobieta ma problem z lodem potem
 
Widzę u Drogowca strach jest, komisje będą się przyglądać każdej pomoce, brzuszkowa i każdej sekundzie biegu, koniec oszustw, zresztą niezależni obserwatorzy będą obserwować taktyczne tłuste koty.
 
Widzę u Drogowca strach jest, komisje będą się przyglądać każdej pomoce, brzuszkowa i każdej sekundzie biegu, koniec oszustw, zresztą niezależni obserwatorzy będą obserwować taktyczne tłuste koty.
W końcu zrobią porządek!
Nareszcie osoby, które nie będą chciały zdać, będą mogły dopiąć swego! Bo do tej pory i tak zdawali wszyscy.
I tak w ogóle, to co im zrobią w przypadku oblania sprawnościówki? Tylko proszę podeprzeć się podstawą prawną.

Zabiorą ŚPB? A na zdrowie, niech biorą! Mniej rzeczy do pilnowania i pasek lżejszy ;-)

Naprawdę Uszatku sądzisz, że za ŚPB to są jakieś granty, nagrody i pochwały? Może "prestiż" i uczucie przynależenia do "elyty"? To chyba tylko u tych z małym siusiakiem i potrzebą dowartościowania swojego ego kawałkiem żelastwa dyndającego u paska.

Drogi, posesje, realizacja - jak najbardziej, bez broni nie widzę nikogo, ale (na litość boską!) przejścia graniczne i komórki wewnętrzne?! Nic bardziej fajnego, niż rewizja na BKSie w dwie osoby, gdzie jako przewodnik psa pilnujesz...psa, podróżnego, klamki u pasa, a potem rozkręcasz samochód pilnując jednocześnie... a ch z tym. Bzdura i tyle.
 
garrob - to wszystko wiedzą starzy praktycy (y), a Uszatkowi oklapły te one ucha i nie dotrze to do niego.
ps. Uszatek będzie to dla Ciebie duża trauma ale uwierz mi - Ci co mają zdać zawsze zdawali, zdają i do końca tej formacji będą zdawać bez problemu - przeczytaj ze zrozumieniem co Ci kolega garrob z dużym bagażem doświadczenia napisał bo to prawda.
 
Back
Do góry