• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

13 -stka dla FC po nowemu

Z empatii można się wyleczyć.
Kiedyś pomagałem innym - miałem z tego frajdę.
Dziś niewiele osób o tym pamięta. Ale za to znajdą sie gnidy które to wykorzystają dla swojego zysku.

"Byłem nieszczęśliwy bo nie miałem butów, ale potem poznałem człowieka bez nóg"....

Tym się nie zrażaj i pozostań sobą! Chyba, że już nie wierzysz w Jedynego Sprawiedliwego. Bo w w takiej sytuacji, lepiej od razu palnąć sobie w łeb...
 
zielony groszku przepraszam, jeżeli uraziłem ....

bolo ... jesteś jednym z takich mędrców tej służby ....
jeżeli nie rozumiesz, że 13 pensja płacona w 2018 roku dotyczy służby i kwot z 2017 roku, to ...

przypomniało mi się takie powiedzenie ...
nie gadam z idiotami, bo sprowadzą mnie do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem ....

empatia to dla ciebie kosmos, wyczucie taktu science fiction ...
gratuluję, nadajesz się do tej służby na bank !!!


negatywne przesłanie i zawoalowane obelgi wobec kogoś kto ma inne zdanie niż ty?

świadczy to wyłącznie o tobie

wiemy już, pomimo nikłej ilości postów i króciutkiej twojej historii na forum, że filozofować umiesz

ferować oceny nie znając interlokutora również

i przypisywać wyłącznie sobie rację

ale merytorycznie:

"a płacona jest w roku 2017 czy 2018?

a w 2018 czy płacimy składki zus?

a na marginesie - co jest nieprzyzwoitego w dyskusji na ten temat, w której i ty bierzesz udział?

fakt bandyckiego ucywilnienia kolegów i koleżanek?

a jaki to ma związek z trzynastką?

a w jaki sposób niedyskutowanie na ten temat miałoby im pomóc?

mamy usiąść i płakać nad losem ucywilnionych i bezdusznością decydentów i nic ponad to?"
 
Ostatnia edycja:
Ruszę wątek, tak dla żartu:) Skarbonki wypłaciły 13 w 2 transzach 1 - 3200, 2 - 4,67:) 4,67 zwróciłem zaokrąglając do 5. Osobiście jej majestat, gówna księgowa zapytała dlaczemu, przecież za te 5 zl można dzieciom pomarańcze kupić xD.Dla skarbowców nawet 5 zl jest istotne, pytacie czemu nie protestowali :)?
 
Czego oczekujac od kobiet, ktore dominuja w aparacie skarbowym? Maja inne priorytety. Oczywiscie to uogolnienie, ale bardzo stabilny trend.
 
Ruszę wątek, tak dla żartu:) Skarbonki wypłaciły 13 w 2 transzach 1 - 3200, 2 - 4,67:) 4,67 zwróciłem zaokrąglając do 5. Osobiście jej majestat, gówna księgowa zapytała dlaczemu, przecież za te 5 zl można dzieciom pomarańcze kupić xD.Dla skarbowców nawet 5 zl jest istotne, pytacie czemu nie protestowali :)?


To dla czemu "zwróciłeś" 5 zeta, a 3200 zeta nie ??

ps
Gdybyś z tą piątką np. rozpropagował ogólnopolską akcję pt:

>>Celnicy i skarbowcy wspomagają "biednego" wobec nich pracodawcę !!
Zgodnie poświęcają część "trzynastki" na sprzęt biurowy Ministerstwa Finansów<<

to przynajmniej byłoby hucznie ...
 
..........................................................
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry