• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Test wiedzy ogólnej.

kubadiil

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam . Gdzie w internecie znajde materiały do nauki na test wiedzy ogólnej w słuzbie Celno Skarbowej ?
Jesli ktoś juz brał udział w tym etapie postępowania kiedykolwiek prosiłbym o podanie przydatnych linków .
 
Witam . Gdzie w internecie znajde materiały do nauki na test wiedzy ogólnej w słuzbie Celno Skarbowej ?
Jesli ktoś juz brał udział w tym etapie postępowania kiedykolwiek prosiłbym o podanie przydatnych linków .


myślę że jednym z wyznaczników oceny wiedzy ogólnej jest umiejętność samodzielnego wyszukiwania poszukiwanych informacji w necie, nawet kosztem przebijania się przez kilka czy kilkanaście stron wyników wyszukiwania

poza tym - do sc-s chyba jeszcze niewiele takich testów przeprowadzono
 
Materiały masz publicznie dostępne w internecie. Sprawdź zakres wiedzy i sobie poszukaj. Co to gotowych testów, to ja znam takich kandydatów do Policji co kupowali je w internecie po czym się okazało że z wykutych przez nich 400 pytań nie było żadnego więc w ten sposób "nauki" jest nie co ryzykowny.

poza tym - do sc-s chyba jeszcze niewiele takich testów przeprowadzono
Z tego co mi wiadomo przeprowadzono jeden.
 
Back
Do góry