• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koniec czarnych??

IAS lublin podobnie. 6 msc było pewnie po to aby całe zmiany przebiegły łagodnie, bez masowych L4, marudzenia a my sami z RR zobaczyli że nie taki diabeł straszny jak praca w OC zamiast RR. Pytanie co z dodatkami za psa służbowego RTG i pozostałymi które mieliśmy wyższe.

To co w IAS Lublin graniczne RR idą do likwidacji?
 
Bolo, jestem zdziwiony. że dałeś się wmanewrować w tak jałową dyskusję, Broń dla czarnych? Widzę jak pracują DSK = ..., pierwsze co bym zrobił to ich …... Rachunek ekonomiczny się sypie, mają psa na kasę, który łapie kasę jak mu ją w pysk wsadzisz:) Jak pracują operacyjni ? stoją na czerwonej i ..., chyba, że donos, a zieloni wyniki robią.










widzę jak pracują, operacyni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bolo, jestem zdziwiony. że dałeś się wmanewrować w tak jałową dyskusję, Broń dla czarnych? Widzę jak pracują DSK = ..., pierwsze co bym zrobił to ich .... Rachunek ekonomiczny się sypie, mają psa na kasę, który łapie kasę jak mu ją w pysk wsadzisz:) Jak pracują operacyjni ? stoją na czerwonej i ..., chyba, że donos, a zieloni wyniki robią.










widzę jak pracują, operacyni

nie dałem się w nic wmanewrować

po prostu nadal jeszcze mam w sobie siły na sprzeciw głupocie, niewiedzy, mistyfikacjom, manipulacjom

jak skończy się nasz sprzeciw, zwycięży manipulacja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
podobnie jak w innych IAS od maja przeszliśmy do OC (początkowo na 6 msc) razem z pojazdami, sprzętem, psami i RTG


Kolego co ty chrzanisz? Moze Hrebenne tak ale jest połowa września i ja i reszta narazie jestesmy w RR i raczej nieliczni wiedza co dalej.Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie siej fermentu.

A tak wogóle to wpisy niektórych to porażka.Łatwo powiedzieć że ktoś nic nie robi i dzielić ludzi na czarnych zielonych oficerow i szeregowych.Ja nie mam żadnych zastrzrżeń do swojej pracy oraz moich kolegów i wiem że pp całym dniu pracy przychodze do domu wypompowany tak samo w czarnym mundurze, jak i wczesniej i pewnie wkrótce w zielonym.
 
Ostatnia edycja:
Rentgeny na oddział a naczelny szkoleniowiec, który jeździ i uczy po całej Polsce ,serwisant, mający kwity na wszystkie RTG do realizacji....ot logika;)
 
Rentgeny na oddział a naczelny szkoleniowiec, który jeździ i uczy po całej Polsce ,serwisant, mający kwity na wszystkie RTG do realizacji....ot logika;)

Nie szukaj tutaj logiki. Tu się liczy coś innego a nie logika. Do realizacji idą ludzie bez broni, bez środków przymusu a czasami nawet baz prawa jazdy a inni z tymi wszystkimi uprawnieniami idą na oddzial. Ot logika...
 
Nie szukaj tutaj logiki. Tu się liczy coś innego a nie logika. Do realizacji idą ludzie bez broni, bez środków przymusu a czasami nawet baz prawa jazdy a inni z tymi wszystkimi uprawnieniami idą na oddzial. Ot logika...

jest takie stare powiedzenie - tam gdzie zaczyna się służba (mon) - kończy się logika

widać że wraca stara szkoła

i niech mi ktoś powie, że sc-s jest lepsza od sc...
 
No w mojej izbie to przede wszystkim OC Puławy, UC Lublin i właśnie czarni protestowali. Z największego oddziału czyli OCD Dorohusk nie było prawie nikogo. Ale było minęło, nie dzielny i tak już podzielonego środowiska. U nas podobno w tym tygodniu ma zapaść decyzja co z czarnymi w Dorohusku. Hrebenne ma przedłużenie w OC do końca roku.
 
1.10.2018 i chaos stał się faktem.
Przeniesienia wielu osób.
Bardzo duża rotacja.
Kiedyś było zarządzanie poprzez cele teraz "Dobra zmiana" zarządza "zmiana dla zmiany"
Ktoś weźmie kasę za innowacje a potem za usprawnienie pracy jednostki gdy będzie naprawiać to co zepsuł.

... jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie... (mam nadzieje).
 
1.10.2018 i chaos stał się faktem.
Przeniesienia wielu osób.
Bardzo duża rotacja.
Kiedyś było zarządzanie poprzez cele teraz "Dobra zmiana" zarządza "zmiana dla zmiany"
Ktoś weźmie kasę za innowacje a potem za usprawnienie pracy jednostki gdy będzie naprawiać to co zepsuł.

... jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie... (mam nadzieje).

nie, to nowa odmiana zarządzania kryzysowego

zarządzanie przez kryzys...
 
1.10.2018 i chaos stał się faktem.
Przeniesienia wielu osób.
Bardzo duża rotacja.
Kiedyś było zarządzanie poprzez cele teraz "Dobra zmiana" zarządza "zmiana dla zmiany"
Ktoś weźmie kasę za innowacje a potem za usprawnienie pracy jednostki gdy będzie naprawiać to co zepsuł.

... jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie... (mam nadzieje).

Gdzie tak? Jaka izba?
 
I nad czym wy bez przerwy płaczecie ,ta firma to jeden nieustający film pod tytułem WESELE.
[video=youtube;bBwiUbuXgPI]https://www.youtube.com/watch?v=bBwiUbuXgPI[/video]
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry