• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór zewnetrzny

Status
Zamknięty.
Testy sprawnosciowe na hali sportowej dla prawie 500 osób , trwałyby ponad tydzień. No i koszty wynajmu hali...
 
Po pierwsze nie szydzę.

A po drugie nie raz miałem test na 1000 a nawet coopera na hali sportowej.
 
Jak już wiadomo jest informacja o III etapie naboru. Stąd moje pytanie czy ktoś się orientuje jak to wygląda? Może ktoś podchodzi już któryś raz?Interesuje mnie ocena pompek i brzuszków.. Zwłaszcza co do kobiet wiadomo, że pompki to domena facetów i oni to na pewno zrobią poprawnie. Czy wobec tego osoby nadzorujące takich samych pompek wymagają od kobiet pomijając ilość? Czy troszeczkę są w stanie przymrużyć oko na za niską głowę bądź ciut za wysoki tyłek ? :D O ile nie obawiam się biegu czy brzuszków bo nie mam problemów ze sprawnością fizyczną to pompki są dla mnie dość problematyczne :) Błagam nie odpowiadajcie złośliwie. Oczywiście staram się ćwiczyć ale trochę stres jest ;)
 
A po drugie nie raz miałem test na 1000 a nawet coopera na hali sportowej.
Może Kolega podzieli się swoimi doświadczeniami z biegu na 1 km w sali sportowej. Wiadome jest powszechnie, że kazdy zakręt to strata cennych sekund...
 
pompki są dla mnie dość problematyczne :) Błagam nie odpowiadajcie złośliwie. Oczywiście staram się ćwiczyć ale trochę stres jest ;)
Kiedyś funkcjonariuszki mogły wykonywać pompki podpierając się kolanami a nie stopami, co jest znacznie łatwiejsze. Obecnie jest równouprawnienie i pompki są jednakowe dla kobiet i mężczyzn. Nie ma równouprawnienia jeżeli chodzi o ich ilość, więc kobiety dalej maja łatwiej.
 
Ktoś wie jak wygląda bieg na 1000m w hali? Bieg pojedyńczo czy w jakiejs grupce? Ile okrążeń ?
 
Może Kolega podzieli się swoimi doświadczeniami z biegu na 1 km w sali sportowej. Wiadome jest powszechnie, że kazdy zakręt to strata cennych sekund...
Ktoś wie jak wygląda bieg na 1000m w hali? Bieg pojedyńczo czy w jakiejs grupce? Ile okrążeń ?
Zależy jaka hala. Ja miałem kiedyś 100x10 w dwójkach. Co przy mojej ówczesnej wadze (100 kg) to była masakra. Biegłem z typem co ważył 75 kg i mi cały czas uciekał na zakrętach. Na prostej go doganiałem i tak w kółko. Normalnie pewnie bym go przegonił i czas miałbym lepszy.

Interesuje mnie ocena pompek i brzuszków..
Jeżeli chodzi o brzuszki, to jakieś filozofii tu nie ma. Trzeba tyłem głowy dotknąć materaca, a łokciami drabinek. Liczy się tylko powtórzenia które zostały poprawnie wykonane. Co do pompek - trzeba zejść na tyle nisko aby łokcie i plecy tworzyły jedną płaszczyznę. Jeżeli chodzi o technikę (szerokość rozstawu/ułożenia dłoni, stóp) to nikt nie ingeruje. Nie czepiają się też o płaszczyznę głowa-plecy-nogi, dużo ludzi robi koci grzbiet co bardziej męczy niż poprawnie wykonane pompki.
 
Masz młody kolego troszkę przekichane. Wymyslono bieg w hali w Medyce gdzie prawdopodobnie bedziece biegli po okregu, bo ze wzgledu na wielkość hali nie da sie inaczej. Nie wiem kto to wymyslił ale jest to duże przegięcie bo co innego rozwinąć predkość na pełnowymiarowym boisku a co innego bieg po małej hali. Musisz ostro podkrecic tempo bo na zakretach bedziesz duzo tracił sporo czasu.
 
Masz młody kolego troszkę przekichane. Wymyslono bieg w hali w Medyce gdzie prawdopodobnie bedziece biegli po okregu, bo ze wzgledu na wielkość hali nie da sie inaczej. Nie wiem kto to wymyslił ale jest to duże przegięcie bo co innego rozwinąć predkość na pełnowymiarowym boisku a co innego bieg po małej hali. Musisz ostro podkrecic tempo bo na zakretach bedziesz duzo tracił sporo czasu.
Dokładnie tak. Dodatkowo trzeba zauważyć, że sala będzie miała o wiele mniejszą zawartość tlenu niż jest na otwartym stadionie, a stan ten będzie się pogarszał z każdą godziną... Test ma trwać nieprzerwanie kilka ładnych godzin. Ci ostatni w danym dniu mają najgorzej. Wentylacja przy minus kilkanaście to wyziębienie obiektu.. Sam nie wiem co gorsze...
 
Ostatnia edycja:
Jest tu ktoś kto próbuje swoich sił jutro ? ;) Ja na szczęście dopiero za tydzień. Powodzenia życzę jak coś ;) Ciekawa jestem jak to będzie.
 
Dam znać jak nie braknie mi tlenu😎 w ciagu dnia ma byc juz ciepło, może odpuszcza hale
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry