• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór zewnetrzny

Status
Zamknięty.
A gdzie i kiedy niby był wariograf ? Test psychologiczny składa się z testu na inteligencję i testu osobowościowego. Nie ma chyba jakiś centralnych wytycznych na ten temat ale o wariografie nie ma mowy w rozporządzeniach i załącznikach. Pomyliło ci się chyba ze SG.
 
Pierwszy raz przystępuje do rekrutacji, wolałem się spytać osób doświadczonych co mnie czeka. Co się składa na test na inteligencje możesz powiedzieć ??
 
Czy ktoś się orientuje jak oni biorą pod uwagę test psychologiczny? Czy, któraś część ma większe znaczenie tzn. raven bądź osobowości? Czy na równo jedno i drugie? Ciekawa jestem bo szedł mi test ravena świetnie a pod koniec zabrakło mi czasu na pare odpowiedzi :D Za bardzo do serce wziełąm sobie rade pana psychologa, żeby wypełniać spokojnie i ostrożnie ;D
 
Zeby zaliczyc trzeba z obu testow uzyskac wynik przecietny. Nie zaliczenie jednego z testow to niestety wynik negatywny
 
Ciekawe ile osob ktore nie dostaly propozycji w maju 2017 wroci teraz do pracy.
 
Może to dla nich zrobili taki duzy nabór teraz?
 
Co czeka jeszcze takiego kandydata który szczęśliwie przejdzie psycho i rozmowe, wiem że jets jeszcze weryfikacja wszystkich papierow, lekarz badania itp a co po tym ?
 
Psycholog, rozmowa, ankieta abo, komisja lekarska, ostateczne wyniki i przyjecie. Pewnie jakies wyklady pare dni i do roboty
 
Coś cisza z psychologiem. Ktos coś wie kiedy będą wyniki testów psychologicznych ?
 
Ostatnia edycja:
koleżanki i koledzy którzy chcemy ponownie się dostać,myślę że to przedłużające milczenie psychologa to gra na czas,najgorzej że dowiedziałem się od osoby bez propozycji ,osoby z poza Przemyśla,że tu będzie wymówka by nie przyjać nas,że w dniu składania kwestionariusza nie minęło jeszcze pełne 6 miesięcy,i po zastanowieniu się nad tym tak może się stać niestety
 
koleżanki i koledzy którzy chcemy ponownie się dostać,myślę że to przedłużające milczenie psychologa to gra na czas,najgorzej że dowiedziałem się od osoby bez propozycji ,osoby z poza Przemyśla,że tu będzie wymówka by nie przyjać nas,że w dniu składania kwestionariusza nie minęło jeszcze pełne 6 miesięcy,i po zastanowieniu się nad tym tak może się stać niestety
 
Skladac mozna nawet dzien po odstrzeleniu i prowadzic 16 rekrutacji jednoczesnie. Jedynie psycholog wazny jest rok, od dnia testow rok maja na zakonczenie rekrutacji. Psycholog testy jeszcze poprawia cierpliwosci, przeciez nie gwarantowal ze na 10.04 uda mu sie wyrobic.
 
Ostatnia edycja:
No i wyniki się pojawiły :) Czy ktoś może napisać czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ? Jeżeli to dozwolone :D
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry