• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór zewnetrzny

Status
Zamknięty.
Po skończonych rozmowach , w połowie czerwca będą wyniki kto przeszedł do kolejnego etapu rekrutacji.
 
Mam pytanie odnośnie badań lekarskich: mam wadę wzroku (ok. -1.5) i noszę okulary, a druga sprawa to mam płytką skoliozę lędźwiową. Czy to mnie dyskwalifikuje?
 
No te akty to ja też znam, tylko mam pytanie jak wygląda to w praktyce. Bo czasami mówią że przymykają oko na pewne sprawy a czasami nie. Dlatego jest ktoś może kto ma podobne problemy i był na komisji lekarskiej i wie jak wygląda to w praktyce.
 
ja strzeliłam gafę bo kwestionariusz osobowy załączyłam ze starego rozporządzenia, a wymagane było z 2018 roku. Czy da to się jakoś odkręcić w sensie odwołanie, prośba etc..czy już nic z tym nie zrobię?
 
ja strzeliłam gafę bo kwestionariusz osobowy załączyłam ze starego rozporządzenia, a wymagane było z 2018 roku. Czy da to się jakoś odkręcić w sensie odwołanie, prośba etc..czy już nic z tym nie zrobię?

Po pół roku się zorientowalas? Przeszłas do dalszych etapów po składaniu dokumentow?
 
chodzi o nabór marcowy w lbn, nie spełniłam wym formalnych, przez ten kwestionariusz.
wiec co juz tyle, nic juz z tym nie zrobie?
tylko czekac na nastepne ewentualne nabory o ile takowe beda/?
 
a często są te nabory, ja pierwszy raz składałam
wcześniej nie interesowałam się pracą w tym charakterze
z jaką częstotliwością są te nabory, tak mnniej wiecej , raz na rok czy częsciej, czy są pózniej jakies uzupełnienia?
 
hejoo :D jak wam poszło? dla mnie to średnio fajnie zwłaszcza z jednym gościem :D ponoc niedlugo nowy nabór ale nie wiem ile w tym prawdy..
 
hejoo :D jak wam poszło? dla mnie to średnio fajnie zwłaszcza z jednym gościem :D ponoc niedlugo nowy nabór ale nie wiem ile w tym prawdy..

Czepiał się bardzo? U mnie spoko było, ja jestem zadowolona, ale wyniki pokażą czy oni też :D
Ja też słyszałam o kolejnym naborze tylko nowy będzie już na nowych zasadach niestety.
 
Ostatnia edycja:
Cieżko powiedzieć, że czepiał ale na pewno nie był miły. Podkreślał, że jestem młodą mamą i jak sobie poradzę, dziwnie zareagował jak powiedziałam ,że tylko kilka razy w życiu przekraczałam granicę polsko ukraińską (pytał o to), że w tym wypadku nie miałam możliwości zaobserwować jak pracują funkcjonariusze. Byłam też pytana czy mam w rodzinie albo bliskich znajomych kogoś w służbie :D no a nie mam ha. Jakie nowe zasady?
 
Cieżko powiedzieć, że czepiał ale na pewno nie był miły. Podkreślał, że jestem młodą mamą i jak sobie poradzę, dziwnie zareagował jak powiedziałam ,że tylko kilka razy w życiu przekraczałam granicę polsko ukraińską (pytał o to), że w tym wypadku nie miałam możliwości zaobserwować jak pracują funkcjonariusze. Byłam też pytana czy mam w rodzinie albo bliskich znajomych kogoś w służbie :D no a nie mam ha. Jakie nowe zasady?

A czy pytają z ustawy o KAS? Jakie zadają mniej więcej pytania ?
 
A czy pytają z ustawy o KAS? Jakie zadają mniej więcej pytania ?

Nie.. nie pytają o jakąkolwiek wiedzę. W moim przypadku interesowało ich głównie moje życie zawodowe ( o dziwo szczególnie psycholog o to wypytywał), trochę pytali co miałam na studiach, jak według mnie wygląda praca w służbie.. O takie o rzeczy.
 
To wiem chyba o którym Panu mówisz :D nowe zasady mam na myśli że dochodzi nowy etap pomiędzy psychologiem a rozmowa, TEST KOMPETENCJI. To mnie też pytali o studia kursy uprawnienia itp z kwestionariusza głównie, ale pozytywne mam odczucia
 
Witam :) Czy wiadomo kiedy mniej więcej pojawi się jakaś informacja odnośnie kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry