• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór zewnetrzny

Status
Zamknięty.
No zdane też jakoś poszło :D ja gdzieś czytałam, że na testy psychologiczne składa się test osobowości i test ravena. Niby mają być po 20stym więc już niedługo :D
 
A ktoś wie jak wygląda rozmowa z psychologiem? o co mniej więcej pyta ? :)
 
A ktoś wie jak wygląda rozmowa z psychologiem? o co mniej więcej pyta ? :)

Nie ma rozmowy z psychologiem na teście psychologicznym. Psycholog natomiast może (musi ?) być w składzie komisji na rozmowie kwalifikacyjnej.
 
Czy ktoś wie lub może przychodzą mu na myśl profile osobowości, które nie nadają się do pracy w służbie ? :D Ciekawa jestem tak z grubsza jak to wyglądają te testy : p
 
Na teście psychologicznym będzie test ravena i Test na osobowość eqp-r 100 pytan bodajże jak ostatnio. Czy ktoś moze potwierdzić z ostatnio ubiegających się poprzednich Nabórów? Także do tych testów jest jakiś tam klucz i on określa osobowość jaka powinien mieć kandydat.
 
No właśnie znalazłam coś tego typu http://pomocpsycholog.pl/test/epi i średnio wyszłam hah :d
Grunt to się nie poddawać, kolega do policji 4 razy odpadł na teście psychologicznym, był uparty i pracuje już 9 lat.
Chociaż czasami myślę, że to ten etap jak nie ma na czym kogoś wykosić to na tym najłatwiej, to tylko moje subiektywne odczucie.
 
Hej , wie ktoś kiedy będzie ogólna informacja kiedy kto ma testy ? :)
 
Witam, czy osoby które miały testy ogólne , mogłyby coś więcej napisać jak to wygląda, jaki poziom trudności?
czy wystarczy przeczytać kodeks postępowania administracyjnego i ustawę o krajowej administracji skarbowej..?
jakie są pytania dotyczące członkostwa RP w UE z jakich materiałów się uczyliście?....
 
Ustawa o krajowej administracji skarbowej to na pewno oczywiście bez żadnych szczegółów ale należy sie zapoznać. Polecam do zapoznania się też ze stroną https://europa.eu/european-union/index_pl mi osobiście pomogła :) Do tego wiedza ogólna bo trafiło się pytanie o największe jezioro czy liczbę województw ;)
 
Ustawa o krajowej administracji skarbowej to na pewno oczywiście bez żadnych szczegółów ale należy sie zapoznać. Polecam do zapoznania się też ze stroną https://europa.eu/european-union/index_pl mi osobiście pomogła :) Do tego wiedza ogólna bo trafiło się pytanie o największe jezioro czy liczbę województw ;)

właśnie najgorzej czuję się z tej wiedzy ogólnej i ue bo nie wiadomo czego się spodziewać...

a jak to wygląda w proporcji więcej jest kas..czy raczej takich ogólnych pytań?

dzieki za link
 
Wydaje mi się, że większość stanowią pytania KAS i z Unii Europejskiej a te z wiedzy ogólnej to bardziej dodatek.. Tak to jakoś zapamiętałam. Co do pytań dotyczących Unii Europejskiej to nie są to pytania jakieś szczegółowe. Trzeba mieć ogólne pojęcie po prostu tj. kiedy przystąpiliśmy do Unii, kto jest a kto nie jest członkiem czy też np. gdzie znajduje się siedziba Parlamentu Europejskiego :)
 
Ma ktoś z Was tatuaż?
Będę składał podanie przy następnym naborze i zastanawiam się jak wpływa posiadanie tatuażu na ocene kandydata.
 
Też się nad tym zastanawiam. Mam kilka i po prostu nie zamierzam się z nimi afiszować, pochowam :D Chociaż myślę, że jak nie są jakieś wulgarne to nie powinny mieć wpływu na ocenę kandydata. Aczkolwiek tak jak wspomniałam też się cały czas nad tym zastanawiam..
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry