Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 147 z 172

Temat: Nabór zewnetrzny

Domyślnie

Pojawiły sie wyniki i dużo osób odpadło po teście psychologicznym. Czekamy na termin rozmowy..

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Podchodzisz pierwszy raz?

Domyślnie

Tak, to mój pierwszy raz.

Domyślnie

Zostało nas już 216 osób na 100 miejsc, więc praktycznie na jedno miejsce jest dwie osoby. Duże prawdopodobieństwo otrzymania pracy.
    I tutaj wybiegając lekko w przyszłość chciałbym podpytać osób pracujących już o warunki pracy.
    Znalazłem już gdzieś informację, że wynagrodzenie przez pierwsze dwa lata to 2100 netto (czyli ten dolny przedział z możliwych widełek) .
    Bardziej interesuje mnie informacja w jaki sposób osoby będą rozdzielane na poszczególne przejścia graniczne. Mieszkając w Rzeszowie nie ukrywam, że ciężko by mi było dojeżdzać do Budomierza, no ale Medyka lub Korczowa to juz co innego, a Przemyśl to już w ogóle

Domyślnie

mnie ciekawi jak wygląda rozmowa, na resztę przyjdzie czas

Domyślnie

Cytat Napisał Denis Zobacz post
    I dalej nerwówka
    Nerwówka to jest ale przy komisji lekarskiej.

Znalazłem już gdzieś informację, że wynagrodzenie przez pierwsze dwa lata to 2100 netto (czyli ten dolny przedział z możliwych widełek) .
    Zgadza się, w stopniu aplikanta na stanowisku mł. spec są widełki 2100-2400 zł więc należy raczej liczyć na ten dolny przedział.

Uprawnienia