Strona 20 z 32 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 134 do 140 z 219

Temat: Nabór zewnetrzny

Domyślnie

Co czeka jeszcze takiego kandydata który szczęśliwie przejdzie psycho i rozmowe, wiem że jets jeszcze weryfikacja wszystkich papierow, lekarz badania itp a co po tym ?

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Psycholog, rozmowa, ankieta abo, komisja lekarska, ostateczne wyniki i przyjecie. Pewnie jakies wyklady pare dni i do roboty

Domyślnie

Coś cisza z psychologiem. Ktos coś wie kiedy będą wyniki testów psychologicznych ?
    Ostatnio edytowane przez Ganz ; 12-04-2018 o 19:03

Domyślnie

koleżanki i koledzy którzy chcemy ponownie się dostać,myślę że to przedłużające milczenie psychologa to gra na czas,najgorzej że dowiedziałem się od osoby bez propozycji ,osoby z poza Przemyśla,że tu będzie wymówka by nie przyjać nas,że w dniu składania kwestionariusza nie minęło jeszcze pełne 6 miesięcy,i po zastanowieniu się nad tym tak może się stać niestety

Domyślnie

koleżanki i koledzy którzy chcemy ponownie się dostać,myślę że to przedłużające milczenie psychologa to gra na czas,najgorzej że dowiedziałem się od osoby bez propozycji ,osoby z poza Przemyśla,że tu będzie wymówka by nie przyjać nas,że w dniu składania kwestionariusza nie minęło jeszcze pełne 6 miesięcy,i po zastanowieniu się nad tym tak może się stać niestety

Domyślnie

Skladac mozna nawet dzien po odstrzeleniu i prowadzic 16 rekrutacji jednoczesnie. Jedynie psycholog wazny jest rok, od dnia testow rok maja na zakonczenie rekrutacji. Psycholog testy jeszcze poprawia cierpliwosci, przeciez nie gwarantowal ze na 10.04 uda mu sie wyrobic.
    Ostatnio edytowane przez Kandydatka ; 15-04-2018 o 09:26

Domyślnie

No i wyniki się pojawiły Czy ktoś może napisać czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ? Jeżeli to dozwolone

Uprawnienia