• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór zewnetrzny

Status
Zamknięty.
A który raz się ubiegasz o przyjęcie kandydatka?
 
Ostatnia edycja:
Ja to z innego miasta, to mam dopiero w następnym tygodniu. Zdradzicie jak to tak dokładniej wyglądało? Tu lub jeśli wolicie w prywatnej wiadomości? Bo ja to pierwszy raz ubiegam się o przyjęcie, wiec do końca nie wiem czego się spodziewać po tych testach psychologicznych. Z tego co widziałam w jakimś mieście, to trochę osób na tym odpada...
 
Ja to z innego miasta, to mam dopiero w następnym tygodniu. Zdradzicie jak to tak dokładniej wyglądało? Tu lub jeśli wolicie w prywatnej wiadomości? Bo ja to pierwszy raz ubiegam się o przyjęcie, wiec do końca nie wiem czego się spodziewać po tych testach psychologicznych. Z tego co widziałam w jakimś mieście, to trochę osób na tym odpada...

W jakim IAS startujesz? Pytam bo tylko w Rzeszowie chyba Rekrutacja jest na starych zasadach, bo weszlo nowe rozporzadzenie i nabory sa juz prowadzone na nowych zasadach
 
IAS Lublin u nas chyba jeszcze też na tych starych zasadach, przynajmniej patrząc na testy sprawności
 
Jak pisali w poprzednich postach test ravena i test osobowosci sklada sie na psychologa. Trwa to godzine tzn raveny 20 min a osobowosci jak skonczysz to wychodzisz
 
To czekamy na wyniki

Naprawdę wielki szacun, podziwiam was, nawet nie macie świadomości w jaki bagno prĂłbujecie wejść. Będziecie funkcjonariuszami, ktĂłrych, dyscyplinują starsze panie w swetrach. Musicie wiedzieć, Ĺźe obecna SCS nie ma nic wspĂłlnego ze służą mundurową, z prawdziwego zdarzenia, o wiele mniej niĹź miała dawna SC :) Kierownictwo słuĹźby jest w większości cywilne i wywodzi się z urzędĂłw skarbowych, a sami celnicy w ramach KAS są marginalizowani :) Niemniej jednak Ĺźyczę powodzenia i zapraszamy do tej niezwykle trudnej i waĹźnej, być moĹźe najwaĹźniejszej słuĹźby w RP :) przepraszam za brak polskich liter, już mi się nie chce poprawiać :)
 
Naprawdę wielki szacun, podziwiam was, nawet nie macie świadomości w jaki bagno prĂłbujecie wejść. Będziecie funkcjonariuszami, ktĂłrych, dyscyplinują starsze panie w swetrach. Musicie wiedzieć, Ĺźe obecna SCS nie ma nic wspĂłlnego ze służą mundurową, z prawdziwego zdarzenia, o wiele mniej niĹź miała dawna SC :) Kierownictwo słuĹźby jest w większości cywilne i wywodzi się z urzędĂłw skarbowych, a sami celnicy w ramach KAS są marginalizowani :) Niemniej jednak Ĺźyczę powodzenia i zapraszamy do tej niezwykle trudnej i waĹźnej, być moĹźe najwaĹźniejszej słuĹźby w RP :) przepraszam za brak polskich liter, już mi się nie chce poprawiać :)

Ja zdaje sobie z tego sprawe, niestety jest jak mowisz pomimo iz staliscie sie mundurowka to jest gorzej niz gdy nia nie byliscie, ale mnie to osobiscie nie zniecheca
 
Ostatnia edycja:
Dzięki, zobaczymy jak to nam pójdą te testy.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
 
Ja zdaje sobie z tego sprawe, niestety jest jak mowisz pomimo iz staliscie sie mundurowka to jest gorzej niz gdy nia nie byliscie, ale mnie to osobiscie nie zniecheca

Szanowna Pani aplikant, Służba Celna zawsze była formacją umundurowaną, dokładnie tak samo jak SG czy Policja. Właśnie teraz jest próba ściągnięcia funkcjonariuszy do poziomu urzędników skarbowych. I jeszcze, jedno, kandyduje Pani do służby, proszę nie używać określeń typu "staliscie sie mundurowka". My ? Czyli Pani nie chce :) I błędy, tutaj piszą funkcjonariusze państwowi, to nie jest fejsik :) Za chwile Szanowna Pani aplikant będzie jedną z nas :)
 
Ostatnia edycja:
Kierownictwo służby jest w większości cywilne i wywodzi się z urzędów skarbowych,

Nie wszędzie tak jest. Natomiast UCSy powinny moim zdaniem podlegać pod swojego głównego szefa w Warszawie (jak każda inna służba) a nie pod IAS. To tak jakby komendant wojewódzki policji słuchał się urzedu marszałkowskiego a nie KGP.
 
Ostatnia edycja:
Witam, ubiegam się do służby celno-skarbowej. W przyszłym tygodniu mam testy psychologiczne w Lublinie. Mam kilka pytań.
1. Jak wyglądają te testy psychologiczne?
2. Czy Lublin jest na strych zasadach rekrutacyjnych? Czyli bez wariografu itp
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry