• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Postanowienia noworoczne

izabela30

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Grudzień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam czy na rozpoczęcie nowego roku robicie sobie jakieś postanowienia?
Ja to bym chciała :
1. Schudnąć
2. Nauczyć się języka obcego
3. Wyjechać w podróż marzeń
4. Zacząć ćwiczyć i ograniczyć słodycze
5. Żyć pełnią życia Wink
Może mi się uda choć część z nich spełnić.
 
Przede wszystkim nauczyć się nowego języka obcego, dwa mi nie wystarczają i kiedy podróżuję... widzę braki.
Do tego przydałoby się zrzucić kilka kilogramów nadwagi, a zawodowo... W końcu maksymalnie wykorzystywać czas pracy.
 
Ja raczej nie miałem żadnych ciekawych postanowień noworocznych, ale moja narzeczona już tak! Postanowiła, że podda się depilacji brazylijskiej. Oj, bardzo się z tego ucieszyłem. Oczywiście na początku dużo o tym poczytaliśmy, żeby wybrać odpowiedni salon itp. Bardzo spodobał się na opis tego wszystkiego na https://depilacjavectus.pl/depilacja-brazylijska/. Sam zabieg oczywiście bezbolesny i bardzo komfortowy, a plusy jego wykonania można wymieniać godzinami :)
 
Ja to odpuszczam sobie wszelkie postanowienia. Co roku zawsze coś chciałem zmienić a wychodziło jak zwykle. W tym roku jedyne moje postanowienie to nie mieć postanowień :p
 
Back
Do góry