• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody

Dopiero dziś uświadomiono mnie o kim piszesz, ciekawe czy on wie, ze tak brzydko o nim mówisz, bo wszyscy raczej tak nie mówią skoro nie wiedziałem ale z drugiej strony może tez nie jestem lubiany i stad moja niewiedza... ciekawe jakie ja mam przezwisko nadane za plecami, mam nadzieje ze chociaż śmieszne a nie oczerniające...

Co do nagród to już po temacie, rozdane i wypłacone. Kto dostał ten dostał a kto nie to nie. I tym razem od razu utne spekulacje, ja niedostalem bo za dużo nieobecności mam, kolejnych tez pewnie nie otrzymam bo znowu mnie nie ma i trochę nie będzie...

Skoro dowiedziałeś się jak ktoś ma na przezwisko to powinieneś być w stanie dowiedzieć się jak na Ciebie mówią o ile w ogóle mówią jak Tobie na tym tak zależy.
Pisałeś na początku, że ludzie nie dostaną nagród więc zdecydowanie jestem w stanie stwierdzić, że się myliłeś. Mogę powiedzieć tutaj tylko to, że osoba która te nagrody przyznawała zachowała się bardzo w porządku do nas funkcjonariuszy i za to należy się szacunek.
Co do Twojej obecności nic nie będę pisał bo zdrowie jest najważniejsze zresztą większość osób Tobie tak powie.
 
Tak, myliłem się, w sumie za bardzo się uniosłem i za ostro napisałem ale jak wynika z relacji ze spotkania z dyrektorem i otrzymywanych informacji po spotkaniach kierownika z fc miałem racje. Jakieś drobnostki załatwione (czajniki) a spora cześć poruszonych kwesti to nieznajomość regulaminu. Jako członek związku kompetnie nie zgadzam się z forma tego anonimu i spora częścią niby postulatów. Kwestie ważne po przeanalizowaniu można było poruszyć w cywilizowany sposób. Szlak mnie trafił jak dowiedziałem się, ktoś podpisał sie w moim imieniu (pracownicy oc) a drugi raz ze podparł się związkiem i związek wszedł w to bez porządnej analizy, bo tez jestem tez członkiem związku. Czy było spotkanie zwiazku aby przeanalizować zarzuty, ich zasadność i możliwe odpowiedzi przełożonych aby się nie skompromitować? Nie wiek jak Wy to widzicie ale wg mnie to z deka kompromitacja, może nie taka wielka jak pisałem wcześniej w emocjach ale jednak... wolne od firmy i spokój w domu pozwala ochłonąć i na spooojniej spojrzeć na sprawy i chyba tego zabrakło autorowi anonimu i tym co to podchwycili. Frustracja płynąca z tego czegoś w pełni zrozumiała ale forma tego czegoś - nie do przyjęcia i zaakceptowania...
 
Ostatnia edycja:
Albo zapytaj w solidarności czemu załatwiła cywilom wieksze pieniądze i czemu solidarność chce zmniejszyć obiecane podwyżki celnikom żeby netto dostali tyle podwyżki co cywile... pisma przewodniczącego solidarności są na skarbowcach i również wrzucone na tym forum. Jawnie i wprost o tym pisze i do tego inne kwiatki z dzieleniem komu i ile... kto z mundurowych nalezy do tej solidarności? Ludzie otwórzcie oczy... kogo i co popieracie swoją przynależnością do solidarnosci?
 
Mówią że średnio 2000 brutto na funkcjonariusza i 2500 brutto na cywila ale ile prawdy w tym to nie wiem.
 
Back
Do góry