• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody

to do którego familijnego-religijnego-towarzysiegoo-biznesowego układziku należysz?
u mnie troche mniej niż u CIebie
Widzę że mocno to ciebie ubodło. Pewnie ta część religijna bo to największe tabu w tym prywatnym kurniku ale głowa góry na ciebie również przyjdzie czas pewnie dopiero po wyborach samorządowych, wtedy zaczną sprzątanie lokalnych układów które obecnie mają się doskonale zwłaszcza na.wschodzie

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Tak, będą... Chociaż nie dla wszystkich... Nie wiadomo co z bobrownikami gdzie kilka osób wplątało związek w osobistą wendetę przeciwko kierownikowi zmiany... Polowa przedstawionych kierownikowi w pisanym łamaną polszczyzną anonimie staje sie bezzasadna po przeczytaniu tylko samego regulaminu służby... To kompromitacja związku, taki udział w tych osobistych porachunkach... A potem zdziwienie ze nagrody obcięte albo ze ludzie sie wypisują ze związku... Bedzie wstyd na spotkaniu z dyrektorem...
 
Tak, będą... Chociaż nie dla wszystkich... Nie wiadomo co z bobrownikami gdzie kilka osób wplątało związek w osobistą wendetę przeciwko kierownikowi zmiany... Polowa przedstawionych kierownikowi w pisanym łamaną polszczyzną anonimie staje sie bezzasadna po przeczytaniu tylko samego regulaminu służby... To kompromitacja związku, taki udział w tych osobistych porachunkach... A potem zdziwienie ze nagrody obcięte albo ze ludzie sie wypisują ze związku... Bedzie wstyd na spotkaniu z dyrektorem...

skoro anonim to skąd wiesz że autorem są zz?

pisałeś to?
 
Czytałem... wywiesili to na tablicy ogłoszeń a ja czytałem z krążących zdjęć tegoż... bez podpisu a kierownik odpowiedz ma przekazać do zz... z przesłanej później korespondencji związkowej wynika ze związek tez dostał te wypociny i od razu uderzył do dyrektora... pogratulować... będzie wstyd...

Nawet po pijaku języka polskiego bym nie okaleczył tak jak to w tym anonimie zostało popełnione...
 
Czytałem... wywiesili to na tablicy ogłoszeń a ja czytałem z krążących zdjęć tegoż... bez podpisu a kierownik odpowiedz ma przekazać do zz... z przesłanej później korespondencji związkowej wynika ze związek tez dostał te wypociny i od razu uderzył do dyrektora... pogratulować... będzie wstyd...

Nawet po pijaku języka polskiego bym nie okaleczył tak jak to w tym anonimie zostało popełnione...

Najpierw piszesz w pierwszej wypowiedzi o kierownikach zmian a potem piszesz o głównym kierowniku napisz konkretnie o co Tobie chodzi. Ja mimo iż nie jestem w związkach nie krytykuje ani jednej strony ani drugiej bo mleko się już rozlało.
Tylko uważam, że tak spraw się nie załatwia.
 
Niech się tłumacza ci którzy te zadymę z niczego zrobili dla personalnych porachunków, ja jestem od włos od wypisania się z zz celnicy.

Wszyscy wiedza o co chodzi a ja mam to jeszcze tłumaczyć? Pogięło was chyba...

Tablica ogłoszeń na której te wypociny wiszą jest centralnie pod kamera, na pewno już 100x zostało sprawdzone kto to wywieszał...
 
Niech się tłumacza ci którzy te zadymę z niczego zrobili dla personalnych porachunków, ja jestem od włos od wypisania się z zz celnicy.

Wszyscy wiedza o co chodzi a ja mam to jeszcze tłumaczyć? Pogięło was chyba...

Tablica ogłoszeń na której te wypociny wiszą jest centralnie pod kamera, na pewno już 100x zostało sprawdzone kto to wywieszał...

Skoro podjęłes temat to go rozwiń. Bo pisanie najpierw o kierownikach zmian a potem o oddziału zakłamuje informacje. Wszyscy nie wiedzą dlatego może pomożesz w uzyskaniu informacji nawet o nagrodach o którym podjąłeś temat. Kamery może to Ty jesteś tym słynnym żarówką co zamiast się zająć czymś pożytecznym zajmuje się plotkami i łowcą cieni w kamerkach. Z informacji które uzyskałem uważam że tak spraw się nie załatwia bo to po prostu nie fer i nie wporzadku. Ja do związków nie należę chcesz to się wpisuj i nie strasz jak ojciec dziecka,, będziesz grzeczny to pójdziemy na rower,, bo tak się zachowujesz.
 
Po nocy jestem to napisze krótko: tak świecę jak latarnia i sieje plotki... związek się wplatał niech się wypląta i poda komunikat i wyniki walki... Ktoś dał ciała koncertowo a czepiasz się mnie, goń się, osiągnąłeś swój cel, już się w tym temacie nie wypowiem...
 
Po nocy jestem to napisze krótko: tak świecę jak latarnia i sieje plotki... związek się wplatał niech się wypląta i poda komunikat i wyniki walki... Ktoś dał ciała koncertowo a czepiasz się mnie, goń się, osiągnąłeś swój cel, już się w tym temacie nie wypowiem...


Chwila chwila ale to Ty zacząłeś temat na forum i to nie nowy tylko o nagrodach. Skoro wiesz czy jakiś funkcjonariusz nie dostanie nagrody za to, że powstało takie pismo to się podziel informacją bo uważam, że mimo iż ktoś źle załatwia sprawę nie powinien być przekreślony z uzyskaniem bonifikaty z wykonywanych czynności służbowych. Jak dziecko nie ma argumentów to zachowuje się podobnie jak Ty albo krzyczy albo przestaje mówić. Zamiast zmierzyć się z moimi argumentami bo jak napisałem wyżej to Ty zacząłeś wątek a nie związki. Nie popieram takiego działania ale nie zachowujmy się jak dzieci "mleko zostało rozlane" dlatego należy podejść do siebie z szacunkiem i wyjaśnić sprawę. Popieram Ciebie, że tak sprawa załatwiona być nie powinna ale "gdzie dwóch ludzi tam trzy teorie". W każdym argumencie możesz znaleźć tyle teorii, że nie odnajdziesz w niej prawdy.
 
Panowie, nie kłóćcie się bo to nie ma sensu.

Nie ma też co się czepiać specjalnie do stylistyki i innych błędów w piśmie. Pismo jest jakie jest, zdecydowanie w nim widać desperację i potraktowanie takiej formy jako ostatniej deski ratunku.

Nie zgodzę się też z opinią, że nasza prośba o spotkanie żeby to wyjaśnić jest jakąś wojną. Chcemy te żale wyjaśnić, co się uda to naprawić. Nie widzę w tym nic złego, od tego są Związki żeby takie sytuacje wyjaśniać inaczej nie wiem co mielibyśmy robić.

Jestem przekonany, że i nasi przełożeni to rozumieją, że nie ma o co się dąsać, tylko rozwiązywać zgłoszone problemy. Tym bardziej, że jak się okazało problem z brakiem czajników dało się rozwiązać dosłownie dwoma czy trzema telefonami.

Reszta co się uda to się okaże po spotkaniach.

Na pewno wszystkie ustalenia/wyjaśnienia będę chciał przekazać, bo to nie są wyjaśnienia dla mnie, a dla funkcjonariuszy ich problemów.
 
Dziś odbyło się spotkanie na którym mieliśmy okazję porozmawiać o przekazanych postulatach Bobrownik. W spotkaniu brali udział dyrektorzy Główni i ds. byłej Służby Celnej, Naczelnik PUCS ds. granic i Kierownik Oddziału którego sprawa dotyczy. ZZ reprezentowali przewodniczący ZOI, viceprzewodnicząca i Przewodniczący Koła w Bobrownikach.

Usłyszeliśmy, że odpowiedź na postulaty została już przygotowana i zostanie nam niebawem przekazana.

Rozmowy trwały 2 godziny, przedyskutowaliśmy wszystkie punkty po kolei. Jakie będą efekty to się okaże niebawem. Atmosfera rozmów zdecydowanie nie była wroga i można mieć nadzieję, że coś z tego pozytywnego jeszcze wyniknie.

Jak będzie oficjalna odpowiedź dyrekcji to się tu ona pewnie pojawi.
 
Kamery może to Ty jesteś tym słynnym żarówką co zamiast się zająć czymś pożytecznym zajmuje się plotkami i łowcą cieni w kamerkach.
Dopiero dziś uświadomiono mnie o kim piszesz, ciekawe czy on wie, ze tak brzydko o nim mówisz, bo wszyscy raczej tak nie mówią skoro nie wiedziałem ale z drugiej strony może tez nie jestem lubiany i stad moja niewiedza... ciekawe jakie ja mam przezwisko nadane za plecami, mam nadzieje ze chociaż śmieszne a nie oczerniające...

Co do nagród to już po temacie, rozdane i wypłacone. Kto dostał ten dostał a kto nie to nie. I tym razem od razu utne spekulacje, ja niedostalem bo za dużo nieobecności mam, kolejnych tez pewnie nie otrzymam bo znowu mnie nie ma i trochę nie będzie...
 
Back
Do góry