• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór wewnętrzny

barabus

Użytkownik
Dołączył
12 Czerwiec 2014
Posty
38
Punkty reakcji
0
Czy ktoś może napisać jak ma wyglądać nabór wewnętrzny na granicę osób wcześniej ucywilnionych?...U nas. w IAS Białystok test wiedzy, test sprawnościowy i tylko na specjalistę! Czy to prawda, że u Was nie będzie takiej szopki i co najważniejsze powrót do munduru na wcześniej zajmowane stanowisko???

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Osobiscie nie slyszalem o takim naborze ale jezeli bedzie to pewnie taka formula bedzie zachowana jak nabor "z ulicy" wiedza, sprawnosciowka, psycholog, rozmowa tak mi sie wydaje. Wiem ze test sprawnosciowy bedzie zaaostrzony bo rozporzadzenie sie zmienilo
 
IAS w Lublinie - zostały rozdane propozycje dla wybrańców i można stworzyć mapę po oddziałach na granicy, z której będzie widać kto miał szelki.
 
IAS Olsztyn, raczej przynajmniej na wschód to byli funkcjonariusze wracają na Swoje byle stanowiska. Chociaż tego pewny nie jestem
 
Back
Do góry