• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nagrody w IAS Rzeszów

retronix

Aktywny użytkownik
Dołączył
17 Listopad 2017
Posty
287
Punkty reakcji
101
Czy wiadomo dlaczego nie ma nagród, czy będą jeszcze w tym roku? Ci się stało z pieniędzmi? Czy nagrody dostają wybrani i reszta nic nie wie?jak to jest?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 
Typowo rzeszowsko - przemyskie traktowanie pracowników/funkcjonariuszy. Nic nie dać. I do tego nic nie wiadomo.
 
Nie tylko w Rzeszowie.

Typowo rzeszowsko - przemyskie traktowanie pracowników/funkcjonariuszy. Nic nie dać. I do tego nic nie wiadomo.

Nie tylko w Rzeszowie. Może w MF-ie wiedzą już ile dostaną a reszta co ich obchodzi, że nie dostaną nic. To przecież takie "normalne":confused:
 
W Polsce inne Izby dzielą nagrody kwartalne, a my jako jedyna izba nie dostaniemy nic. Oczywiście są premie specjalne dla wybitnych jednostek.
 
W Polsce inne Izby dzielą nagrody kwartalne, a my jako jedyna izba nie dostaniemy nic. Oczywiście są premie specjalne dla wybitnych jednostek.
Jeżeli Ktoś ma dostać duże Coś to ktoś nie dostanie nic.

Dla wszystkich nie wystarczy.

Wicie rozumicie są zaangażowane Jednostki
 
O fajnie. Szkoda, że o tych miesięcznych nagrodach dla dyrekcji to z prasy się musimy dowiadywać. Intranet bowiem milczy. I fajnie wiedzieć, że pracownicy premie na wniosek dyrekcji to półroczne mają. I coś mi się wydaje, że te półroczne dla szaraków tych miesięcznych dyrektorskich nawet nie osiągną. Ale fajnie straszyć dyscyplinarkami, mieć podwyżki tylko dla wybrańców (a kogo to obchodzi, że reszta ledwie dycha). Mamy robić szybciej i więcej. Coś mi się wydaje, że już historia pokazała, że bat bez marchewki nie przynosi nic dobrego.
 
Bardzo. Brakuje tylko szafy do której można zaśpiewać łubu dubu, łubu dubu ... . A na poważnie - nędza.
 
Na konkurencyjnym forum usuwają od razu nieprzychylne wpisy odnośnie podwyżek w ias Rzeszowie
 
Na konkurencyjnym forum już dawno wycięto osoby ośmielające się mieć odmienne zdanie. ZZ Solidarność milczy - dlaczego nagroda półroczna jest tak niska, czy są i gdzie są oszczędności. Teraz zajmują się karuzelą na stołach, wczoraj odwołano po rocznych rządach Naczelnika I US Rzeszów. Chodzą słuchy, że to nie koniec. Pieniądze mają mieć wybrańcy, reszta może przymierać głodem.
 
Czy może ktoś wie jak zakończyły się negocjacje z DIASem w sprawie zmiany regulaminu premiowania z półrocznego na kwartalny?
 
Polska dzieli premię. My na Podkarpaciu, zarówno funkcjonariusze jak i cywile, jesteśmy już w plecy około 2500 zł. Premia za I półrocze to była kpina z ludzi. Nie wierzę w to, że na koniec roku cokolwiek zostanie wyrównane. A może trzeba czułe pisemko do np. Min. Banasia? Panowie związkowcy co o tym sądzicie?
 
Przyjęcia - telefony

Witam, słyszałem od znajomych, że już zaczęli wydzwaniać ws służby. Proszę o informację czy dzwonili już do osób które składały ankietę 31.07.2018 r. - czyli tzw 2 grupa. Wiem, że były już telefony do osób które składały ankietę 24.07.2018 r.
 
Back
Do góry